Przyszla_mama_mai

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bytom
Główny blog przyszla-mama-mai.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-07-21
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Przyszla_mama_mai

Są i one!Rozstępy mmmm... i co teraz?    Płakać przecież nie będziemy, tzn w sumie ja płakałam przy pierwszym, no ale od tego nie znikł. Już wiem, że płacz nie jest dobrym specyfikiem. A co z tymi wszystkimi kremami dla kobiet w ciąży? Kąp sie w nich, smaruj, wklepuj, top się, rób maseczki na ciało i bóg wie co jeszcze. Powiem Ci szczerze, jak będz (...)

Zobacz pełny wpis »
Nadszedł ten czas, kiedy zaczynasz zastanawiać się co będzie potrzebować Twoje dziecko. Jestem w pierwszej ciąży, nigdy nie miałam styczności z dziećmi. Na ich temat w pierwszym trymestrze wiedziałam tyle, że rodzą sie w 9 miesiącu, potrzebują miejsca do spania, jedzą i używają pampersów. I co teraz ma zrobić przyszła mama? Pierwsze co, pyta swojej. Mama jako, że urodziła mn (...)

Zobacz pełny wpis »
Powiem Wam szczerze, że przed chwilą skończyłam dla Was pisać. Jednak jak pisałam w 1 blogu jest to darmowa strona więc nie może być ona idealna, tak więc wszystko się usunęło przed dodaniem, bo zwyczajnie stronka miała ochotę mnie wylogować i oczywiście wpis już nie był nigdzie widoczny. Przykro mi bo na prawdę troche nad nim siedziałam, było tam troche humoru, anegnotek itd. Nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć,Zanim się przedstawię zacznę od tego, że nie mam żadnego doświadczenia w blogowaniu, wychowaniu dzieci, tym jak się nimi zajmować, połowy sprawach ciążowych oraz jak sprawnie prowadzić bloga. Jednak nie o doświadczenie tu chodzi.  A teraz do sedna.   Nazywam się Magda, mam 25 lat. Na tą chwilę jestem w 31 tygodniu ciąży, czyli końcówka 7 miesiąca. (...)

Zobacz pełny wpis »
   Przychodzę dziś do Ciebie z moją historią, tą gdy pierwszy raz zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym. Zacznę może od tego, że moje miesiączki były bardzo nieregularne, potrafiłam nie mieć okresu około 2 miesięcy, tak więc okres spóżniający się 3 tygodnie nie robił na mnie żadnego wrażenia. Jednak powoli zaczęły się myśli w głowie o ciąży, ale jakoś nie (...)

Zobacz pełny wpis »
   Każdy z nas posiada znajomych/przyjaciół/kolegów/koleżanki i od czego zależy kto dostanie jaki tytuł? Czy przyjaciółka może być  tylko jedna? To ta, co nas nigdy nie zawiedzie, zna nasze sekrety i to do niej pierwsza pojedziesz z czymś co Cie cieszy, badź po prostu porozmawiać o czymś co sprawia smutek? Znajomi to Ci, z którymi zbi (...)

Zobacz pełny wpis »
    Wybór imienia, chyba najcięższa sprawa jaka wiąże się z przyjściem na świat dziecka. Nadać imię, które nam się podoba, może podążać za dzisiejszą modą, albo jakieś zagraniczne, mało spotykane aby Twoje dziecko było tym jedynym w otoczeniu. Jednak zawsze zwróćmy uwagę, czy jak nasz mały Skarb urośnie nie będzie miał do nas żalu, że nazwal (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś taki wpis o wszystkim i o niczym. Wkońcu założyłam też tego bloga, aby wszystkim się z Tobą dzielić.     Na wstępie chciałam podziękować, że jest Was już prawie 80 osób. Jestem w szoku, bo nie spodziewałam się takiego odbioru, tym bardziej, że moje wpisy nie są jakieś doradzające, naukowe itd. Wiem, że dla niektórych ponad 70 osób to n (...)

Zobacz pełny wpis »