Przymykam_powieki

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kołobrzeg
Główny blog podrodzedonieba.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-01-01
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Przymykam_powieki

  Wiem, wymyśliłam całkiem moją i turbonową teorię w odpowiedzi na pytanie: dlaczego zdrada zawsze się wyda, wypełznie na wierzch niczym lukier na pączku, wprowadzi w stan III wojny światowej mężczyznę, Jego Kobietę i panią Kochankę? Odpowiedź nie jest tak oczywista jak możnaby się spodziewac rozkminiając stosunki miłosne- nie chodzi w (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdego dnia dajemy sobie milion powodów by trzymac się za ręce i milion powodów by tego nie robić. Bo czasem fajnie jest zadawać miliony wymyślonych pytań i uzyskiwać na nie różne, niedorzeczne, dziwne odpowiedzi. Dobrze jest przekonac się, że czarne scenariusze mogą miec kolorowe zakończenie,że człowiek daje niesamowicie dużo uśmiechu (...)

Zobacz pełny wpis »
Przyszła Prawda, otworzyła mi Oczy, wytłumaczyła coś Duszy drastycznie ją raniąc. A Serce wyrwała, wrzuciła do kieszeni, parsknęła śmiechem pytając: - Jakaś Ty durna, na co liczyłaś idiotko? A usta odpowiedziały same za mnie: - Liczyłam na trochę Miłości, liczyłam na Zrozumienie, Wsparcie i Zaufanie. Liczyłam na Zachwyt i Radość, na Uwielbieni (...)

Zobacz pełny wpis »
Przecież jest między nami tyle fajnych rzeczy.  Kurwa.!  Co sie z nimi stało? Nie wiem, kiedy...  _________________________________________________________ Rutyna mnie zabija. Potrzebuuję zmian, natychmiast, dużo.! To chyba nic dziwnego, że czasami mam ochote tak jak 236 dni temu wyjść z nim na spacer, rozmawiać z nim godzinami, śmia (...)

Zobacz pełny wpis »
Zgaś moje oczy: ja Cię widzieć mogę. Zamknij mi uszy, a ja Cię usłyszę. Nawet bez nóg znajdę do Ciebie drogę...! Ramiona odrąb mi, a ja Cię obejmę sercem mym, które będzie mym ramieniem.  (R. M. Rilke)   Zgubiłam się, coraz częściej jest mi wszystko jedno.. (...)

Zobacz pełny wpis »