Przygodazangielskim

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog przygodazangielskim.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-08-09
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Przygodazangielskim

Język angielski stał się na świecie językiem uniwersalnym. W żadnym innym języku nie nawiążemy kontaktu w tak wielu krajach i miejscach, jak właśnie w języku angielskim. Z językiem tym mamy też do czynienia na instrukcjach obsługi wielu sprzętów domowego użytku. Angielskie nazwy noszą kupowane przez nas produkty. Niektóre angielskie zwroty przechodzą płyn (...)

Zobacz pełny wpis »
Język angielski jest niezbędny - słyszymy to ciągle, jednak w zasadzie dlaczego warto się go uczyć? Czy można poprzestać jedynie na znajomości tekstów ulubionych piosenek i filmów? Zawodowo Nie tylko pracując w korporacji będziemy potrzebować języka angielskiego. Branża handlu, zwłaszcza internetowego, zdominowana jest przez ten język. Ponadto, słowa z (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie drodzy czytelnicy. Nazywam się Wiola, mam 37 lat i mieszkam w Rzeszowie. Kilka lat mieszkałam za granicą gdzie pracowałam jako menadżer restauracji włoskiej. Moją pasją jest gotowanie i jazda na rowerze. Zawodowo zajmuje się również prowadzeniem kursów językowych dla dzieci i dorosłych. Na moim blogu będę umieszczała porady dla osób, które za (...)

Zobacz pełny wpis »