Przemus13

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Przemek Kacprzak
Główny blog przemu13.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-07-18
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Przemus13

Najciekawsze wpisy Przemus13

                                                        Prosze o wysłanie pozdrowień do znajomych  &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Oto muj pierszy temet ktury porusze zwierzęta kochane zwierzę ta kture nas rozumią i kochają cz to odzwieczamy na to wydaje konkurs za naj ciekawszom wypowiedz o zwierzetach  wygrany będzie umieszczony za tydzień na mojim bloku wypowiedzi wysyłajcie na www.aniol132@op.pl ja powiem tyle że czekam mamy tydzień. No kokurs mamy za sobom życze powodzenia piszcie i zapra (...)

Zobacz pełny wpis »
Śmieszne stronki: www.alejaja.pl   Bardzo fajne żeczy tu się znajdujom miedzy innymi gry,filmy,fotki i dużo śmiechu www.dupa.plBardzo chamska stronka           Linków będzie więcej   (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam w mojm bloku zapraszam na konkurs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
             ZAPRASZAM NA KONKURS WYPOWIEDZI .NAPISZ COŚ O SWOJM ZWIERZAKU WYPOWIEDZI WYSYŁACIE NA ADRES www.aniol132@op.pl CZEKAM NAGRODA TO OGŁOSZENIE NA MOJM BLOGU ZWICIESCE~~~~   (...)

Zobacz pełny wpis »