Przemek_zygi

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog blubber.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-05-18
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Przemek_zygi

Dziś jest niedziela i od mojej ostatniej notki upłynął prawie tydzień. Może myśleliście, że nie wrócę do pisania (ja też tak przez chwilę myślałem), ale jestem i wiem, że nie odejdę od tego tak łatwo. Zatem dlaczego dodałem taki nieprzyjemny tytuł notce? Już wyjaśniam... Przede wszystkim, jak możecie się domyślać chodzę do liceum. Jes (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak obiecałem w jednym z poprzednich wpisów będę publikował kilka serii notek. Dzisiaj chcę wam opisać jeden z "grzechów głównych" odchudzania, a mianowicie napoje. Wydaje mi się, że wszyscy wiedzą, że każde słodzone napoje negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Jest tak w przypadku na przykład napoi typu cola lub słodzonych sok&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej wszystkim, w moim drugim już wpisie przedstawię moją koncepcję na wygląd i formułę tego bloga. Przede wszystkim mam zamiar publikować jakąś notkę codziennie. Będę się starał, aby były one bardzo zróżnicowane np. jednego dnia opiszę moją dietę, a innego moje dzisiejsze zmagania podczas ćwiczeń. Chciałbym wprowadzić kilka serii notek, a miano (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej wszystkim!   Mam na imię Przemek i jestem normalnym nastolatkiem. Niestety coraz częściej ten "normalny" oznacza również bycie otyłym lub posiadanie nadwagi. Niestety i mnie dosięgnął ten smutny skutek biernego trybu życia i zdecydowanie zbyt pełnej lodówki. Od ponad roku staram się zwalczać zbędne kilogramy... z ró (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie skończyłem drugi w tym tygodniu Skalpel. Wiem, że ćwiczenie po północy nie jest najlepszą opcją, ale co mam zrobić, jak w ciągu dnia zajmuję się szkołą. Wczoraj, jak wszyscy wiemy był Dzień Matki i jako przykładne dziecko postanowiłem wraz z rodzeństwem coś przygotować. Początkowo miały być to róże z czekolady plastycznej i truskaw (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj jest środa, a ja wciąż walczę. Co prawda nie bardzo intensywne, ale poprzez odoczynek. Jak wszyscy wiedzą i on jest potrzebny w czasie odchudzania. Staram się jeden dzień w tygodniu przeznaczać na odpoczynek. Nie robię tego tylko, bo mi się nie chcę, ale dlatego, aby mój organizm nie zaczął się buntować przed zmienionym trybem życia. Zazwyczaj owy (...)

Zobacz pełny wpis »