Przelewyuk

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog blogfinansowy.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-05-04
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 330 dni temu

Najciekawsze wpisy Przelewyuk

Wiele osób nie wie, jak zrobić przekaz z UK do Polski - zwykle może sprawiać to trudności. Wykonanie ich za pośrednictwem banku nie tylko będzie skomplikowane, ale wiąże się także z koniecznością poniesienia dodatkowych, często wysokich kosztów. Tymczasem w sieci można znaleźć mnóstwo platform, które pozwalają na komfortowe wykonanie szybkiego przelewu z (...)

Zobacz pełny wpis »
Transfer za granicę można wykonać zarówno poprzez bank, jak i różne platformy online. W każdym przypadku są do wyboru dwa typy transferów – SEPA oraz SWIFT. Jak zrealizować przelew do Anglii? Jak zrobić transfer pieniędzy z UK do Polski? O czym koniecznie warto wiedzieć odnośnie?   Przelew SEPA – jak działa i co warto na jego temat wiedzieć? (...)

Zobacz pełny wpis »
Współcześnie wiele osób poszukuje rozwiązania by wysłać środki do innego kraju, z tego względu coraz częściej wybierane stają się przelewy zagraniczne. Aby znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie, warto wcześniej poznać wszystkie dostępne możliwości. Wyślij środki z Polski do Anglii – jak to zrobić? Tanie przelewy do Polski – jak je zrobić krok po kroku? Kt& (...)

Zobacz pełny wpis »