Protarget

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog militarno.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-03-05
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 101 dni temu

Najciekawsze wpisy Protarget

W samoobronie koniecznej chodzi głównie o to, by skutecznie zniechęcić napastnika. Nawet nie trzeba zadawać mu bólu, gdyż wystarczy porządnie go nastraszyć. Idealnym narzędziem do tego jest pistolet gazowy. Nie zrobi on oprawcy zbyt wielkiej krzywdy, ale z pewnością pogoni mu kota. Jak działa pistolet gazowy? Ten rodzaj broni składa się z pojemnika na g (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy człowiek ma prawo się bronić i to jest kwestia bezdyskusyjna. Przecież nie ma nic cenniejszego niż zdrowie i życie. Pomóc w skutecznej samoobronie może z pewnością pałka teleskopowa. Jest to narzędzie stosunkowo proste w obsłudze, toteż łatwo nim operować. Jak zbudowana jest pałka teleskopowa? Ta broń biała składa się z rękojeści, zakończenia (...)

Zobacz pełny wpis »
Podstawowym narzędziem, jakie należy ze sobą zabrać na obóz, dłuższe wyjście w góry, czy survival jest nóż. O tym jaki  jest najlepszy na tego typu eskapady i do czego może się przydać opiszemy w dalszej części artykułu. Turystyczne eskapady - jaki nóż ze sobą zabrać? Szczególnie polecany jest nóż sprężynowy. Nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Trenowanie strzelania do celu to jeden ze sposobów na spędzanie wolnego czasu. Na strzelnicę lubią chodzić nie tylko mężczyźni -  można spotkać tam naprawdę sporo kobiet, które oddają się strzelaniu do celu z prawdziwą pasją. Strzelectwo można trenować też po prostu we własnym ogrodzie, wystarczy nabić dobrej jakości tarcze strzeleckie oraz na (...)

Zobacz pełny wpis »