Prioprium

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog chirurgia-plastyczna24.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-02-18
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 280 dni temu

Najciekawsze wpisy Prioprium

  Mówi się, że nie wypada pytać kobietę o wiek, ale czy kobiecie wypada wyglądać na swój wiek? Dzięki nowoczesnym, bezpiecznym metodom można wyglądać młodo w każdym wieku. Zabiegów, pozwalających cofnąć czas, jest jednak tak dużo, że niełatwo wybrać coś dla siebie, dlatego dziś przedstawiamy naszą listę przebojów zabiegów odmładzających. (...)

Zobacz pełny wpis »
Początki chirurgii plastycznej większości z nas kojarzą się z XX wiekiem, lecz operacje plastyczne mają za sobą znacznie dłuższą historię. Już w starożytnym Egipcie wykonywano operacje rekonstrukcyjne. Ok. 1000 r. p.n.e. dziedzina medycyny pozwalająca naprawić wygląd pojawiła się w Indiach i to właśnie stamtąd pochodzi pierwszy zbiór tekstów medycznych nt. chirurgii (...)

Zobacz pełny wpis »
Endometrioza i jej przyczyny Endometrioza to inaczej zewnętrzna gruczolistość macicy. Polega na powstawaniu małych, owalnych, torbielkowatych guzełków z komórek błony śluzowej wyściełającej macicę (endometrium). Charakterystyczną cechą tych guzków są niewielkie odbarwione blizny. Objawem endometriozy są bóle w okolicy podbrzusza pojawiające się w okres (...)

Zobacz pełny wpis »