Priampl

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecin
Główny blog drewniane.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-06-10
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 320 dni temu

Najciekawsze wpisy Priampl

Jak zmierzyć rozmiar pierścionka lub obrączki.   Często kupując pierścionek, obrączkę dla siebie lub na prezent dopiero na końcu uświadamiamy sobie, że nie znamy prawidłowego rozmiaru. Jak go zmierzyć na kilka prostych sposobówUwaga! Określenie rozmiaru ma charakter orientacyjny i nie gwarantuje poprawności pomiaru.   jak zmierzyć rozmiar pierś (...)

Zobacz pełny wpis »
PRIAM - Drewniany zegarek na skórzanym pasku  Zegarki na skórzanych paskach to nieodłączny element mody męskiej od wielu lat, dlatego też dobrympomysłem będzie przyliżyć bliżej jego odpowiednik z drewnianą tarczą.   Każdy z nas ma swoje upodobania i styl z jakim się bardziej lub mniej świadomie utorzsamia, dla jednego idealnym zegarki (...)

Zobacz pełny wpis »
  Miłość jest w powietrzu! Walentynki są tuż za rogiem, a to oznacza czas szukania upominku dla naszej drugiej połówki. Mężczyźni są zdecydowanie trudniejsi do wyboru prezentu walentynkowego, dlatego też wiele kobie co roku ma ten sam problem i nie wie co kupić swojemu mężczyźnie. Walentynki to nie tylko dzień dla kobiet.. Walentynki to nie tylko (...)

Zobacz pełny wpis »
Obrączki wykonywane z wolframu dzięki swojej uniwersalności stają się coraz bardziej popularne na rynku Europejskim. Spójrzmy na kilka ich zalet.       Preferowanie złota, srebra czy platyny jako pierwszorzędnych wyborów biżuterii stopniowo maleje. Wiele innych metali należących do kategorii metali szlachetnych znalazło miejsce (...)

Zobacz pełny wpis »
Tytanowe drewno zwane Hebanem. Mówi się, że im drzewo bardziej wytrzymałe tym bardziej szlachetne.Który gatunek jest więc "królem" wśród drzew, przeżyje i wytrzyma setki lat nietknięty bieg lat.   Odpowiedź jest prosta, Heban. Rodzajów drewna na świecie są setki jak nie tysiące, a przecież każde z nich ma inną stru (...)

Zobacz pełny wpis »
Witaj przyjacielu, zapraszam Cię na tego naturalnego bloga :) O czym będzie pisane?   Blog Drewniane powstał z zafascynowania do biżuterii wytwarzanej ręcznie z naturalnych składników, a precyzując z drewna.Biżuteria z drewna to ciekawy i świeży temat na rynku Polskim o którym jeszcze mała grupa odbiorców ma pojęcie,dlatego też (...)

Zobacz pełny wpis »