Prezesy19

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sanok
Główny blog prezesy.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-09-02
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Prezesy19

W dniu wczorajszym w piątek 28 lutego przydarzyła mi się pewna bardzo ciekawa historia, dlatego che się z wami  tym podzielić. Gdzieś około godziny 13:10 na schodach, które prowadzą do sal 306-309 takie tam schodziłem w dół do sal 214 i schodząc na dół szedł do góry nauczyciel z kawą p.Arkadiusz niestety kiedy schodziłem przechyliło (...)

Zobacz pełny wpis »
Nawiązując do poprzedniego tematu "Trzech kropek..." znowu napotkałem pewien problem. Nie zawsze toczenie się przez drogę kończy się dobrze/źle. Szukając inspiracji poprawy humoru postanowiłem napisać coś kreatywnego mam tu na myśli wiersz (ale nie do końca przypomina to ale ciii) zatytułowałem go " Białe przestrogi" . Nie jest on jakoś specj (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie raz może wam się zdarzyć drzemka w jakiśm miejscu publicznym i tak dalej. Czasami jest to nie uniknione ze względów zmęczenia, bądź wykładu który jest kolokwialnie nudny, i przydażylo mi się to niestety dziś około godz. 8 z hakiem. Zapytacie gdzie? No niestety w Kościele. Mam nadzieję że nie popełnicie takiego błędy jak ja w miejscu duchowym dla wielu katol

Zobacz pełny wpis »
Pewnie wielu z was doświadczyło takie rzeczy jak nie wygodne ławki w kościele.Przez taką rzecz nie mogliście wygodnie ułóżyć się w ławce.W ostatnich dniach przebywam na rekolekcjach i tak miałem,nie potrafiłem dobrze ułożyć w ławce podczas nudnego wygładu.

Zobacz pełny wpis »
Czasami zdarza się tak, że macie dosyć każdego nieważne z jakiego powodu, po prostu dostaliście doła i przez pewną chwilę odczuwacie aspołeczność i wolicie zostać w odosobnieniu przez pewien czas i poukładać sobie pewne rzeczy. A jak tam wasze poczucie humoru?

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas w jakiś sposób dojeżdża do szkoły. Mam nadzieję że będziecie spierać incentywe aby nauczyciele nie wpisywali spóźnień lub nieobecność uczniom za spóźnienia spowodowane korkami na drogach lub opoznienią na kolei. 

Zobacz pełny wpis »
Każdemu z nas wydaje się że weekend miła szybko a wręcz bardzo szybko.Dlatego Ministerstwo Edukacji powinno dla naszego konfortu ustanowić każdą Środe dniem wolnym od nauki tak jak w Francji(przynajmiej mi się tak zdaje).Co wy na to?.

Zobacz pełny wpis »