Prezentyokazyjne

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog zapakujprezent.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-04-17
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 71 dni temu

Najciekawsze wpisy Prezentyokazyjne

Co roku przed obchodami uroczystości Bożego Narodzenia ludzie spieszą się, żeby dokończyć kupowanie i pakowanie podarunków dla rodziny i przyjaciół. Niewątpliwie co poniektórzy planują zrobić wszystko 24 grudnia. Jeżeli jednak nie należysz do tego grudnia, w połowie grudnia pewnie kupiłeś większość podarunków, ale dalej masz sporo do z (...)

Zobacz pełny wpis »
Po znalezieniu imponującego podarku dla przyjaciela lub też członka rodziny, najwyższy czas na opakowanie! Niemniej jednak z jakiej przyczyny oraz po co to robimy? Kolacja wigilijna minęła i dzisiaj jedyne, co stoi pomiędzy Tobą a paczkami pełnymi emocji, to parę kokardek, wiórka do koszy, odrobinę sznurka oraz fantazyjnego papieru. Jednak zanim zaczniesz rozerwa (...)

Zobacz pełny wpis »
To, że pakowanie podarunków jest stałym szczegółem różnych kultur to oczywiste, jakkolwiek czy zastanawiałeś się niegdyś, skąd taki pomysł? Tak ekskluzywne oferty, jak ta widoczna w SelGlam nie miałyby sensu, gdyby, gdyby nie urodzenie koncepcji pakowania prezentów. Należałoby więc dowiedzieć się, gdzie papier do pakowania posiada sw&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »