Prestashopx

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog prestablogs.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-03-03
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Prestashopx

Walory software wolnego PrestaShop dedykowanego dla sklepów internetowych są liczne, czyli nie jest dziwne, iż aktualnie sporo właścicieli firm decyduje się na to, aby z niego skorzystać. W głównej mierze, PrestaShop jest nieskomplikowane w obsługiwaniu, w związku z czym nawet takie osoby, które nie będą miały w tej dziedzinie doświadczenia będą potrafiły sobie (...)

Zobacz pełny wpis »
PrestaShop to chętnie wybierane software, wykorzystywane do zarządzania sklepami www. Ma sporo opcji i jest nieskomplikowane w obsłudze, wobec czego na jego wykorzystanie decyduje się coraz więcej właścicieli firm. Serwis udostępniony jest na licencji open source, co gwarantuje maksymalny dostęp do szczegółowej instrukcji programu komputerowego, wobec czego nie ma trudności (...)

Zobacz pełny wpis »
PrestaShop to najlepsza platforma w handlu elektronicznym, przeznaczona do założenia sklepu online. Jest to narzędzie chętnie wybierane do dystrybucji wirtualnej. Jeżeli w takim razie ktoś zamierza otwierać sklep www, to powinien zapoznać się z opcjami takiego systemu oraz nabierać pewności, iż rzeczywiście rozsądnie będzie się na niego zdecydować. Aktualizacja prestashop jest doda (...)

Zobacz pełny wpis »