Pracanalegalu

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog pracanalegalu.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-05-14
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Pracanalegalu

Tymczasowa praca staje się w Polsce coraz popularniejszym rozwiązaniem. To nic dziwnego, ponieważ jest ono wyjątkowo wygodne zarówno dla osób zatrudnianych w ten sposób, jak również dla firm. Kiedy warto zdecydować się na taką formę zatrudniania pracowników? Zalety pracy tymczasowej Taka forma zatrudnienia cieszy się ogromną (...)

Zobacz pełny wpis »
Niemożność znalezienia godziwej pracy jest we współczesnym świecie problemem bardzo wielu ludzi. O ile osoby młode, zwłaszcza studenci, gotowe są podejmować pracę na umowach o dzieło lub zlecenie za niewielkie stawki, traktując je jako ciekawe doświadczenia, czy okazję do poznawania ludzi, o tyle starsze osoby poszukują stabilniejszych posad. Pomimo bardzo (...)

Zobacz pełny wpis »
Przedsiębiorstwa coraz częściej szukają różnego rodzaju oszczędności. Jednym z obszaru gdzie takich oszczędności się poszukuje jest zatrudnianie pracowników. Stąd coraz popularniejsze jest wynajmowanie pracowników, a nie ich zatrudnianie.   Tym właśnie jest leasing pracowniczy (zobacz tutaj). To nic innego jak wynajęcie pracownika (...)

Zobacz pełny wpis »