Powenix

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog konkretnieosamochodach.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-05-18
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Powenix

Hej! Dzisiaj o wadach mojej Kii... Pierwszą i najważniejszą wadą tego auta jest klasyczna wada azjatyckich aut - rdza. Gniją głównie błotniki, nadkola, progi, doły drzwi no i niestety rdza się również tarcz kotwicznych, a z czasem nawet podłużnic...   Kolejna wada to niezbyt ergonomiczne wnętrze... np. przednie przeciwmgielne włącza się w (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej!                            Dzisiaj kilka słów o zaletach mojej Kii Cerato z 2005r. Oczywiście musicie pamiętać, że jest to ponad 15 letni samochód oraz, że jest to segment C, więc niektóre z zastosowanych rozwiązań dzisiaj są standardem  Pierwszą i najważniejszą zaletą j (...)

Zobacz pełny wpis »
Głośna sprawa... Wysokość składki OC będzie zależeć m.in. od ilości otrzymanych mandatów - za każdy mandat tracimy 10% zniżek... Co o tym myślę? Może to szokujące, ale to popieram... POD 1 WARUNKIEM! Zanim ten przepis wejdzie w życie należy uporządkować przepisy ruchu drogowego. Mam na myśli wyznaczenie jasmych i konkretnych przepisów dotyczących znaków, ogra (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! Dzisiaj krótko i konkretnie o tym czym jeżdżę... Jest to cudo koreańskiej myśli technologicznej z 2005 roku... Kia Cerato, 2,0 benzyna, 140 koni, manual (5 biegów) hatchback, srebrny (podobno z jakimś perłowym dodatkiem, ale po tylu latach...). Więcej o jego wadach i zaletach opowiem kiedyś szczegółowo, ale jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. (...)

Zobacz pełny wpis »