Poneta15

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog eweponeta.blogi.pl »
Data urodzenia 2004-10-26
Wiek 16 lat
Ostatnia aktywność 84 dni temu

Blogi zarządzane przez Poneta15

Najciekawsze wpisy Poneta15

Witam Was wszystkich. Tydzień temu byliśmy na bardzo interesującej wycieczce w Ciechocinku. Zwiedzalismy tężnie,fontannę .  Następnie pojechalismy do muzeum w Grębocinie. Uczestniczyliśmy w najróżniejszych warsztatach takich jak: pisanie atramentem strarodawnym piórem, uczyliśmy się jak powstaje papier i drukowaliśmy starodawnym sposobem na maszynie (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry wszystkim dziś opoem wam o mieście, w którym mieszkam. A więc tak mieszkam w Radomiu. To piękne miasto. Można zwiedzić różne zabytki,np. pomnik Jacka Malczewskiego. Można zwiedzic także stare miasto. Jest też duża i piękna Galeria Słoneczna w której można kupić mnóstwo róznych fajnych rzeczy. Radom,w którym (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry wszystkim. Ten weekend był super. Byłam na zakupach w Galerii Słonecznej i kupiłam sobię nową bluzkę. Przeczytałam też bardzo interesującą i fascynującą książkę Ewy Nowak. Opowiada ona o dziewczynie o imieniu Natalia,która miała najlepszą przyjaciółkę Dorotę. Byliśmy jeszcze z klasą w kinie na filmie o Józefie Piłsudskim. Fi (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć jestem Ewelina i opowiem wam dzisiaj o moich pasjach. Moim największym hobby jest pływanie    (...)

Zobacz pełny wpis »