Pomaranczowe_slonce

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Anna Glińska
Lokalizacja Rybnik
Główny blog pomaraczowe-soce.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-03-10
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pomaranczowe_slonce

Kurczę, miałam dupiaste andrzejki, a oni świetnie się bawili... Cała kadra przystojniaków poszła, a ja, głupia musiałam w domu siedzieć... Oni będą mile fajne wspomnienia, ja będę sobie pluć w brodę z okazji swojej głupoty i tyle... Okropne. A już z całą pewnością najgorsze jest to, że jak każda durna laska mam problemy miłosne. Kocham... no właśnie, to j (...)

Zobacz pełny wpis »
Ślub mojej mamy. Ciekawie to brzmi, prawda? No, ale jakoś tak wyszło. Zakchała się, wyszła za mąż i  tak oto mam nowego tatusia. Tak bywa, jakby powiedziała moja przyjaciółka.Tańczyło ze mną całe stado pijanych i napalonych gości i właśnie leczę odciski... Ałaaa...Wszystko mnie boli, jest 01:19 i poprostu zdycham. Wesele było małe, krótkie, ale nader bog (...)

Zobacz pełny wpis »
  Znów piszę, bo znów muszę się wyżyć. Wkurza mnie, że nikt nie zwraca na mnie uwagi!!!! Jestem przeciętniarą w nauce, w domu wszyscy mnie ignorują (ostatnio) i generalnie nikt nie ma dość czasu, żeby go na mnie zmarnować. Krystian, z którym, jak myślałam, dobrze mi się gada olał mnie dokumentnie. Nie wiem, czy to nawet nie jest przypadkiem tak, że o (...)

Zobacz pełny wpis »
Najpierw kilka sów organizacyjnych; to jest mój blog. Na tym blogu będę się wyżywać, gdy nie będę mieć niczego innego do roboty..... A wy możecie to komentować (lub nie), czytać (lub nie) i mnie to powinno nic nie obchodzić. Ale obchodzić będzie, bo nudno, jak cię nikt nie komentuje nie... No dobra, juz nie kadzę.... Życie to syf.... syf jakich mało.... Nawet z (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie no... to juz przesada...! Żeby podobało mi się na raz trzech facetów, to już jasne, że mam fizia... No nie... do dwóch "numerów" doszedł trzeci... Zawsze to zamo... nie mów hop, póki nie przeskoczysz. Mówiłam, że gorzej być nie może... No, widać może.Gorzej, że każde nowe uczuci podsyca stare i tym bardziej mam problem, bo nie wiem,  "pod którym drzewe (...)

Zobacz pełny wpis »