Poltergeist

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Wioleta Bukowska
Lokalizacja Białystok
Główny blog poltergeist.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-10-02
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Poltergeist

umca, umca, umca ca.dupa. dupa. dupa. źle się czuję. nie wiem dlaczego, nie wiem nic. źle się czuję.z drugiej strony - odcięłam od tego bloga wkurwiających debili. niemyślących. zabarykadowałam się. jak zawsze :) pam pa pa-param nie jestem pacyfistką, nie jestem anarchistką, nie jestem komunistką. mimo, że wszystko to zgodne z naturą człowieka. człowiek, jak kobieta - zmiennym je (...)

Zobacz pełny wpis »
chce mi się seksu. lol. to się nazywa wyznanie. nie z jakimś konkretnym czlowiekiem, bo wszyscy są dupni - lol, ameryka! no... prawie wszyscy. ale nie znam nikogo fajnego. kurwa. dolujące.nie znam fajnych facetów. zbyt wybredna jestem. kurwa. a zdaje się, że mam prawo wybredną być. problem w tym, że nie powinnam, bo statystycznie rzecz biorąc - facetów jest mniej od lasek. i c (...)

Zobacz pełny wpis »
i give a shout out to the living deadwho stood and watched as the feds cold centralisedso serene on the screenyou was mesmerisedcellular phones soundin' a death tonecorporations coldturn ya to stone before ya realisethey load the clip in omnicoloursaid they pack the 9, they fire it at prime timethe sleeping gas, every home was like alcatraz (...)

Zobacz pełny wpis »