Polnoc_poludnie90

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog polnocpoludnie90.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-09-20
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Polnoc_poludnie90

Dzień 1 Znastanawiałeś się lub zastanawiałaś kim są ludzie mijani na ulicy? Czym sie zajmują? Dokąd tak pędzą? Jaką mają pracę, bądź dlaczego jej nie mają? Albo czy zdarzyło ci się ocenić jakiegoś celebrytę, influensera, jutubera... Pewnie nie raz pomyślałeś/aś "ta to ma kasy, [...] wydaje na kosmetyki, zabiegi kosmetyczne, na pewno ma bogatego fagasa". Albo widzisz czyjaś prac (...)

Zobacz pełny wpis »
Psychoterapeuta ma za zadanie pokazać ci jaki masz problem, jak z nim sobie radzić.  Nagle sobie uświadamiasz, że problem tkwi bardzo głęboko. Ty jesteś problemem samym w sobie.  Dotyka to tak starych spraw, że wydawałoby się to nieistotne, a jednak działa bardzo destrukcyjne od środka.  Czego ja chce od życia? Chcę być popularna, ale nie hejtowana.  Chcę o (...)

Zobacz pełny wpis »
Wydawało mi się, ze moim najwiejszym problemem są leki.  Ale nie.. Moim największym wrogiem jest depresja.    Dziś miałam wspaniały dzień. Poznałam przemiłą osóbkę w pracy. Pomogłam jej usystematyzować wiedzę. Pomimo tego wróciłam do domu i czuje sie psychicznie źle... Swoją drogą to jest bardzo ciekawe. Ludzie z depresją prowadzą podwójne ży (...)

Zobacz pełny wpis »
Powiedzenie sprawdziło sie idealnie: jeżeli wszystko idzie w dobrą stronę, znaczy że coś pier#nie z Nienacka...  Na prawdę myślałam, że zaczyna się układać. Miałam większą motywację by coś zrobić. Zaczęło mi sprawiać radość robienie rzeczy, których nie lubiłam. Do dzisiaj... Nawet najmniejsza rzecz wytrąca mnie z równowagi. Boje się odbierać telefony, wyjść z (...)

Zobacz pełny wpis »
Minął tydzień jak zaczęłam walczyć z moimi demonami.  Za radą psychologa zaczęłam pisać o tym co mnie boli, kilku osobom ujawniłam to co przeżywam w środku i trochę mi ulżyło. Przede wszystkim czuję oparcie w tym ze nie jestem sama.  Dziękuję każdemu, kto stara się bym czuła się lepiej. To pokazało mi, że otaczają mnie cudowne osoby.  Wiolu, Lauro, Olu, Asiu, męż (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy kiedyś chcieliście sie ukryć przed całym światem? Pod kocem, zalać się łzami a potem poprostu zasnać Ja tak właśnie mam.  Dziś czuję sie fatalnie psychicznie i fizycznie. To co kiedys kochałam, dziś ciągnę jak kulę u nogi. Czuję jak sie męczę. Cała drże. Jest we mnie tyle emocji. W dodatku te skoki tętna. Okropne uczucie, gdzie sekundy decydują czy zdążę wziąć tabletkę (...)

Zobacz pełny wpis »
Moje szczęście na receptę nie działa.  Ale jak ma działać skoro robię wszystko, żeby sobie zaszkodzić.  Wpadłam w konpulsywne jedzenie..  Zaczęłam zaniedbywać obowiązki..  Czuje się coraz gorzej, coraz bardziej bezradna..  Pod codzienna maską.. Słychać niemy krzyk..    (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawiodłam...  Na całej linii popłynęłam..  Dla takich jak ja nie ma ratunku..  Pozostało czekać... Na ukojenie..  ... W ciszy moich łez..    (...)

Zobacz pełny wpis »