Polimind

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog psychologicznie.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-10-15
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 108 dni temu

Blogi zarządzane przez Polimind

Najciekawsze wpisy Polimind

1. Stres i jego wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne https://neuroza.pl/jak-radzic-sobie-ze-stresem/2. https://neuroza.pl/depresja/ i jej przyczyny oraz sposoby leczenia.3. Lęk i fobie, w tym zaburzenie obsesyjno-kompulsywne.4. Trauma i jej skutki dla zdrowia psychicznego.5. Psychologia rozwoju człowieka i różnice indywidualne https://neuroz (...)

Zobacz pełny wpis »
Umysł ludzki można opisać jako skomplikowany system, który przetwarza informacje, generuje myśli i podejmuje decyzje. To wynik działania mózgu, który jest centrum kontroli dla wszystkich procesów umysłowych. Nie jest on jednak ograniczony jedynie do biologicznych funkcji; umysł obejmuje również sfery psychologiczne i emocjonalne, które wpły (...)

Zobacz pełny wpis »
https://poezja.net/poezja/ https://poezja.net/podmiot-liryczny/ https://poezja.net/poezja-tyrtejska/ https://poezja.net/autor/agnieszka-wolny-hamkalo/ https://poezja.net/autor/artur-nils-lundkvist/ https://poezja.net/autor/tomasz-pulka/ https://poezja.net/autor/adam-asnyk/ https://poezja.net/autor/konstanty-ildefons-galczynski/ https://poezja.net/autor/ewa-lipska/ https:// (...)

Zobacz pełny wpis »