Polaanka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog watchyourfood.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-07-22
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 23 dni temu

Najciekawsze wpisy Polaanka

Fajnie jest, jak pierwszy dzień diety nie przypada na poniedziałek ;-) Drugi dzień zawsze łatwiejszy, jak to się mówi, pierwsze koty za płoty ;-) Dzisiejszy dzień zaliczam więc do udanych. Zrobiłam 11 tysięcy kroków, ćwiczenia z aplikacji dwóch zrobiłam, a jedzonko też było bardzo prawidłowe. W międzyczasie oglądałam program na temat cukrzycy i jej leczenia di (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobra, to dziś jest ten dzień. Ten dzień, kiedy kończę z użalaniem się nad sobą, mazgajstwem i czekaniem na cud, którym nie chce się wydarzyć. Dlaczego dziś? Dzień dobry jak każdy inny. Ani nie jest dziś pierwszy dzień miesiąca, ani nie jest poniedziałek, więc idealnie 😉 Plan jest prosty – przybyło mnie ostatnio ponad 10 kilo, źle się czuję z tymi nadprogramowymi kilo (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszego dnia zawsze jest łatwo, bo jest jeszcze dużo zapału 😉 Więc mnie też się udało wykonać plan, czyli zrobić ćwiczenia i 10 tys. kroków. Trochę tych kroków na spacerze, a trochę na maszynie do chodzenia w domu. Na śniadanko 2 jajka na twardo pokrojone w ćwiarki, każda ćwiartka w listku sałaty rzymskiej. Obiadek to banan, mandarynka i kiwi pokrojone na dr (...)

Zobacz pełny wpis »