Pojebana

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Katarzyna Janasik
Główny blog pojebana.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-03-07
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Pojebana

Najciekawsze wpisy Pojebana

poznaliśmy się dawno. październik, początek jesieni. kolorowe liście, a życie jednak szare. moje monotonne i dziwne. szczeniackie. twoje gotowe na nowe przeżycia, doświadczenia. poznaliśmy się podczas szarej jesieni. byliśmy dla siebie pierwszymi kolorami życia. ozdabialiśmy sami sobą smutne deszczowe dni. walczyliśmy z monotonią dnia. tygodnia. miesiąca...[...] para całująca się n (...)

Zobacz pełny wpis »
generalnie wyszło dosc dziwnie. powiedzielismy sobie kilka razy, że się kochamy. zobaczylismy w swoich oczach niezwykły żar i chęc poczucia czegos jeszcze. razem. takie miłe realne plany. ale szczerze mówiac sami sobie wszytko pokrzyżowaliśmy. sama nie wiem czy ze swojej ukrytej, lecz wrodzonej głupoty czy bardziej z pychy. nie wiem sama.tak, znowu się pokłóciliśmy i znowu była to (...)

Zobacz pełny wpis »
chciałabym pewnie powiedzieć, że "zawsze było nam dobrze". choć bardzo często sprawdzam gadulcowe opisy większości godnych uwagi chłopaków, to i tak jest nam dobrze. chociaż on jedzie nad morze i choć ja też jadę, i choć nie jedziemy razem, tylko całkiem osobno - to i tak jestem przekonana, że będzie dobrze. to znaczy.. mam taką nadzieję. mówią, nadzieja matką głupich. ale ja moge (...)

Zobacz pełny wpis »
roztaliśmy się na ponad tydzień, 'taka przymusowa dobra przerwa' - tłumaczyłam sobie pusto przed wyjazdem. kiedy ujrzałam go po powrocie, rozpłakałam się jak dziecko. ze szczęścia, że go mam. i że on ma mnie... tak bardzo bym chciała Wam przekazać co czuję, ale nie da się. ________________________________trafne spostrzeżenie: on jest jeszcze bardziej jebnięty niż ja :] ________ (...)

Zobacz pełny wpis »
rzadko tu zaglądam, rzadko pamiętam co pisałam wcześniej - poczytam po czasie. to mój cel prowadzenia bloga, blogów. teraz nowa szkoła, nowi ludzie - znowu na starcie, znowu na wyścigu szczurów? niezapowiada się, na szczęście. z Nim dobrze. ____________________________dzisiejszy zestaw: P - polski stanie się moją obsesjąO - okropnię tęsknie z tamtą szkołąJ - jodełka piździełka (...)

Zobacz pełny wpis »
czasem się rozpływam w marzeniach, leżę z głową w chumrach. ale dostaję szybko zimny prysznic, gdy przypomni mi się że już tylko niecałe dwa tygodnie i... _________________________ dzisiejszy zestaw: p - pawiana strugamo - ogórki mi zbrzydłyj - jabłka gniją na drzewiee - egoistka?b - bananowy sok polubiłam :Pa - apropo soku bananowego...n - ...nie lubie go bo mnie po ni (...)

Zobacz pełny wpis »
jakoś się pogodziliśmy. wygranęłam mu, on mnie zostawił. poczekałam na niego. popatrzył ze zdziwieniem i zupełnie bezsensownie spytał: 'czemu tutaj siedzisz?' a ja po prostu czekałam. na mojego mężczyznę. na miłość mojego życia tymczasową. i go opierdzieliłam. i on mnie. i się pogodniliśmy drastycznie i romantycznie.kiedyś krew mnie zaleje. pojebie nam się.

Zobacz pełny wpis »
próbował mi bezczelnie uświadomić, że nie chce się... jak on to nazywa na co dzień 'pettingować'. a tak cholernia chciałam, miałam ochote. na niego. na to wszytko. dziwnie. i nie uwierzył. i powiedział, że przeszła mu ochota. i... w ogóle. pojebie nam sie.

Zobacz pełny wpis »
p - przemęczona o - On coś w sobie ma j - jak mogłaś TO zrobić? e - ewidentnie tracę kontrolę b - boje się a - anaalfabetyzm wtórny joł n - nic o mnie nie wiesz przyjaciółko a - alkoholik (...)

Zobacz pełny wpis »
P - przemęczonaO - ogólna z poszerzonym angielskim i matmąąą..J - jeść mi się chce, non stopE - elivieB - brzydka pogodaA - anomaliaN - nie daje rady..A - ale się zmachałam (...)

Zobacz pełny wpis »