Podrozebeztajemnic

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog podrozebeztajemnic.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-06-09
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Podrozebeztajemnic

EF oferuje pięć różnych opcji zakwaterowania, aby Twoja integracja z kulturą była naturalna.   Rodzina goszcząca EF: Poznaj codziennie życie lokalnej społeczności mieszkając u rodziny goszczącej. Dzięki zakwaterowaniu u rodziny poćwiczysz akcent oraz poznasz zasady i tradycje rodziny u której żyjesz. Śniadanie, obiady oraz wszystkie posiłki w (...)

Zobacz pełny wpis »
Nowy Jork Szkoła w Nowym Jorku jest bardzo dobrze wyposażona. Jest sala do ćwiczeń cardio, siłownia, boisko do koszykówki, sala gimnastyczna, półmetkowy basen olimpijski, boisko do siatkówki z piasku i boisko do piłki nożnej. Można aktywnie spędzić czas czekając na zajęcia angielskiego lub czas po szkole. Szkoła EF w Nowym Jorku znajduje si (...)

Zobacz pełny wpis »
Czym jest EF EDUCATION FIRST? EF EDUCATION FIRST - To największa organizacja edukacyjna oferująca zagraniczne kursy językowe oraz naukę siedmiu języków obcych we własnych, międzynarodowych szkołach zlokalizowanych w najpiękniejszych miejscach na całym świecie. Szkoły EF współpracują oraz posiadają akredytacje najbardziej prestiżowych instytut&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
EF CHALLENGE to międzynarodowy konkurs, który daje uczniom przestrzeń do dyskusji na temat pozytywnych zmian społecznych. Konkurs przeznaczony jest dla osób w wieku: 14 - 18 lat Co musisz zrobić? Nagraj swoją wypowiedź na wybrane pytanie po angielsku:  What global issue are you most passionate about solving?   Co obejmuje nagroda?   •Lo (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie! Dzisiaj napiszę Wam, które kierunki są najbardziej popularne i trzeba je wcześniej rezerwować.   San Diego i Miami - w tych miastach akademiki są zarezerwowane już w grudniu, dlatego jeśli planujesz jechać z któregoś z tych miast, pomyśl o rezerwacji już we wrześniu. Z rodziną goszcząca jest trochę luźniej, ponieważ większość zde (...)

Zobacz pełny wpis »
Santa Barbara A tym przepięknym miasteczku byłam 4 tygodnie. Były to najlepsze chwile w moim życiu.. Trafilam na cudowną rodzinkę oraz na fantastycznych znajomych i nauczycieli.  Polecam każdemu to miejsce. W Santa Barbarze łagodny klimat sprzyja aktywności fizycznej przez cały rok - wspinaczka, żeglarstwo i oczywiście surfing! Sama byłam na surfingu i był to (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyjedź z EF EDUCATION FIRST na wyjazd i przeżyj wyjazd swoich marzeń!    Ef oferuje kursy są granicą w 52 szkołach, w językach i poznaj znajomych z ponad 100 krajów świata.    Z EF możesz grupowo lub indywidualnie wyjechać na wyjazd językowy za granicę. Dla uczniów w wieku 13-15 lat możesz wyjechać z zorganizowaną grupą, j (...)

Zobacz pełny wpis »