Podgoora

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog podgoora.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-06-12
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 84 dni temu

Najciekawsze wpisy Podgoora

Szpital Psychiatryczny ciężkich i beznadziejnych przypadków im. Św. Maleny. Minęło już 30 minut od kiedy Błażej przyjął podwójną dawkę leku Nudex. Siedział na łóżku i gapił się w ścianę z otwartymi ustami, z których kapała farmaceutycznie wzbogacona ślina. Ciecz kapała na podłogę i jako, że Błażej miał gołe stopy to mó (...)

Zobacz pełny wpis »
   Jędrzej nie miał łatwego dzieciństwa, wychowania, ani warunków które dałyby mu grunt psychiczny do bycia kimś szczególnie szanowanym w społeczeństwie. Dorastał raczej w atmosferze poniżania, a ze swoich pragnień musiał szybko rezygnować i odchodzić z opuszczoną głową. Ojciec uderzył go pierwszy raz gdy chłopak miał 7 lat, g (...)

Zobacz pełny wpis »
Dariusz był spokojnym, poczciwym, pokornym obywatelem, 35cio letnim kawalerem, co mijając sąsiada na klatce schodowej, uśmiechał się, a w sytuacji gdy czuł, że może popełnić nietakt to nerwowo się uśmiechał. Dariusz wychodził z teczuszką z bloku i szedł na pociąg do pracy. W pociągu ustępował miejsca starszym paniom a jak konduktor pytał czy może być winny g (...)

Zobacz pełny wpis »
Znudzeni zakupami klienci ustawiali się w kolejce do kasy. Akurat przy jednej siedział pracownik marketu, drugi łaził spocony gdzieś między regałami z mąką i makaronem bo trzeba było wszystko ładnie zamieść z podłogi, co by się kierownik nie gniewał, że jest nieporządek. Óśmi do kolejki dołączyli się zacny Pan i jego Pani. Zacność Pana objawiała (...)

Zobacz pełny wpis »