Po_prostu_ja_rosa

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Julcia Skowronek
Lokalizacja Toruń
Główny blog po-prostu-ja-rosa.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-05-23
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Po_prostu_ja_rosa

Najciekawsze wpisy Po_prostu_ja_rosa

Życie bywa trudne, dzisiaj rano ledwie wstałam do szkoły, trzeba było przeżyć sześć lekcji, na szczęście moja inteligentna klasa miała dwa zastępstwa. Czy to nie dziwne, że zastępstwa na matmie zawsze mamy z wuefistami, którzy każą nam głowić się nad wydumanymi zagadkami dla inteligentnych ponadprzeciętnie?? Na chemii pisaliśmy przełożoną z konieczności kartkówkę, powinno być (...)

Zobacz pełny wpis »
Są takie rzeczy na świecie, które potrafią człowieka szalenie ucieszyć... W nocy spadł śnieg. Taki prawdziwy, pierwszy tej zimy śnieg. Jasny, suchy, nastrojowy... Aż chce się żyć. Z niecierpliwością czekam na święta. Jakże szczere to oczekiwanie... Wczoraj byłam w mieście na zakupach. W sumie pieniędzy wydałam niewiele, a skupiłam się raczej na oglądaniu różnych bardziej lub mniej (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemka, ziomale!! :) Ale jazda! Założyłam sobie bloga!! Mmm... cudo... Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i będzie żywo komentować wszystkie moje wpisy! Liczę na Was, pamiętajcie o tym, kochani! Przyjacielu, nie możesz zrzec się odpowiedzialności za to, tamto itede... I bądź świadom pewnej prawdy, którą kiedyś gdzieś wyczytałam i która bardzo mnie wzruszyła: "Nigdy nie pozbawi (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochani, nie pisałam bardzo, bardzo długo, a i ta notka będzie pewnie ostatnią na tym blogu. Ale chciałam coś wyjaśnić... Pamiętacie wpis z 20 grudnia 2003 roku? Jeśli nie, zajrzyjcie do archiwum. Dzisiaj wiem, że to był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia... Otrzymałam od Kogoś cudowne życzenia świąteczne... Mimo paru przykrości i ciężkiej atmosfery w domu (kłótnie rodziców) (...)

Zobacz pełny wpis »
A, napiszę parę słów, żeby wam pokazać, że jeszcze żyję, choć nikt sie o mnie chyba nie troszczy... Wszystkim zwisa moje istnienie... cóż... Jak mi się żyje? A różnie... Pomyślcie czasem o mnie, pomódlcie się o moje szczęście... Czy M. będzie kiedyś mój?? (...)

Zobacz pełny wpis »
No to jestem zadowolona, moje kochane Słoneczka :P. Nareszcie założyłam sobie bloga... hi hi... taką miałam potrzebę :). Warto by się Wam przedstawić, co? No cóż, jestem Julcia, mam 16 lat, kocham róże, świat i życie... Trudno pisać o sobie, na razie to tyle. Czekam na pierwsze opinie. (...)

Zobacz pełny wpis »
Co sądzicie o muzyce Eminema?? A tak przy okazji jedno małe pytanko: dlaczego dla młodego chłopaka tak ważny jest wygląd zewnętrzny dziewczyny, a nie jej charakter? (...)

Zobacz pełny wpis »
Przepraszam, że tak długo nie pisałam. Miałam tyle pracy... Jestem dzisiaj strasznie przybita... Proszę, jakoś mnie pocieszcie!! Błagam... : ( (...)

Zobacz pełny wpis »
Proszę, pomódlcie się za mnie... Proszę, proszę, proszę o modlitwę o moje szczęście... Wiem, nie znacie mnie, mimo to proszę... ;((((((((((( (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakiej muzy słuchacie?? Ulubieni wykonawcy?? Ukochane piosenki?? (...)

Zobacz pełny wpis »