Pmroczkowski

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wojsławice
Główny blog turowiec.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-09-08
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pmroczkowski

W wyniku operacja pn.: „Remont świetlicy w Turowcu wraz z ogrodzeniem jako miejsce zachowania i udostępniania lokalnego dziedzictwa kulturowego” mająca na celu zachowanie lokalnego dziedzictwa kulturowego gminy Wojsławice poprzez remont świetlicy w Turowcu wraz z ogrodzeniem współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 &bdq (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież wraz z opiekunami na ognisko integracyjne przy świetlicy w Turowcu. Turysci mile widziani:-) W programie zabawy, muzyka, plac zabaw, pieczenie kiełbaski.   Miejsce: Turowiec dnia 28.08.2021 r., teren przy świetlicy   Serdecznie zapraszamy ! OSP Turowiec, koło terenowe w Turowcu Stowarzyszenia Rozwój i Odnowa (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapraszamy wszytskich zainteresowanych na ebranie Strażaków OSP Turowiec w dniu 28 lipca 2021 r. o godz. 18, w świetlicy przy Remizie OSP w Turowcu. Omawiane będą sprawy bieżące, plan działania na najbliższe tygodnie. Serdecznie zapraszamy. (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapraszamy wszystkie osoby chętne do zgłaszania się u Pani Sołtys w celu pomocy przy wykonaniu wienica dożynkowego do Konkursu na Wieniec Dożynkowany na najbliższe Dożynki 2021, które odbędą się w Wojsławicach w dniu 29 sierpnia 2021 r.

Zobacz pełny wpis »