Pmisiaczek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ruda Śląska
Główny blog michalnarzedziainformatyki2020.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-05-06
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pmisiaczek

Mamy nowy rok i dramat na rynku komponentów pc... Ceny podskoczyły dramatycznie do góry, przez zbyt małą podaż części.   Oczekiwanie na GPU sięga około 1 miesiąca, jak podają serwisy, jednak jak można doczytać niektórzy czekają na zamówienia od września!!   Koparki znów są w modzie, fabryki Samsunga nie nadążają z produkcją, do tego (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak co roku jest walka pomiędzy 2 firmami o to które procesory są lepsze. AMD czy Intel...   Powstają różne podsumowania takie jak tu na ten temat.   Ten rok był świetnym dla AMD, gdzie udało im się wybić na tle procesorów. Jednak końcowka roku należała to Intela, który nie oddał władzy nad światem procesorów.   Na (...)

Zobacz pełny wpis »
Rok 2020 nie był zbyt dobry dla osób, które chciały zakupić nowy sprzęt komputerowy.   Bardzo wysokie ceny na rynku wiążą się, z tym że brakuję komponentów. Praktycznie nie ma możliwości kupienia sprzętu w rozsądnych cenach...   Pod tym linkiem możecie znaleźć dedykowany sprzęt na grudzień 2020. Jest tam dobrany sprzęt względem reali&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Nadszedł czas na wybór płyty głównej! W artykule bardzo skrupulatnie jest wyjaśnione jaką płytę główną powinniśmy wybrać.   Są wymienione rodzaję płyt głównych. Jakie sockety zawierają. Chipsety Intela i AMD. Parametry na które trzeba zwracać uwagę przy każdej płycie.   Do tego polecane płyty główne.   Wszystko (...)

Zobacz pełny wpis »
Tym razem zasilacze...   Jak wiadomo bez tego nasz komputer działać nie będzie. W końcu coś musi go zasilać.   Zasilacz musi być dobrany bardzo dokładnie, ponieważ zły wybór wiąże się z uszkodzeniem sprzętu. Poradnik na tej stronie mówi nam o tym oraz pokazuje najlepsze zasilacze znajdujące się na rynku.   Jaki zasilacz do komputera? R (...)

Zobacz pełny wpis »
Na podanej stronie mamy 10 porad jaką kartę graficzną wybrać.   Arytykuł zwięźle podaje główne cechy jakie maja karty graficznę, parametry na które zwracać trzeba uwagę oraz aktualnie polecane karty graficzne w różnych progach cenowych.   Podaję plusy i minusy kart graficznych "Zielonych" i "Czerwonych", opis budowy pc czy wybrać kartę z (...)

Zobacz pełny wpis »
Kreator/Konfigurator sprzętu komputerowego dzisiejszym Naszym tematem.   Jest ich wiele do wyboru, natomiast ten porusza wszystkie aspekty sprzętu komputerowego. Nie tylko samą sprawę sprzętową, lecz także programową (antywirus, system operacyjny itd.).   Możemy wybrać czy bazujemy na sprzęcie Intela czy Amd. Jaki mamy budżet, do czego będzie służyć komputer. Czy p (...)

Zobacz pełny wpis »
Najlepsze dyski twarde HDD w tym zestawieniu.   Jak wiadomo dyski SSD są dużo lepsze niż HDD, natomiast ceny ich są dużo wyższe. Dlatego wiele osób decyduje się na dysk HDD jaką drugi dysk na zrzucanie informacji.   Prezentowane dyski są opisane dosyć dokładnie, poruszanę ich plusy i minusy. Zwięźle najważniejsze cechy ich. Oczywiście do tego ceny na rynku k (...)

Zobacz pełny wpis »
Chłodzenie komputera to kolejna ważna rzecz.  Bez tego komputer nie jest w stanie pracować w prawidłowy sposób, co doprowadza do uszkodzenia komponentów.   Na stronie mamy przestawione objawy kiedy nasze chłodzenie nie działa w prawidłowy sposób. Co zrobić w powyższej sytuacji. Omówienie chłodzenie górnego i dolnego.   Chłodz (...)

Zobacz pełny wpis »
Najlepsze obudowy do komputerów na rynku.   Mamy tu opisaną każdą wybraną obudowe, jej katualną cene, pełną specyfikację. Wielkości obudów oraz polecanych producentów, którym obudowy wychodzą najlpiej.   Ranking obudów PC – jaka obudowa do komputera jest najlepsza w 2020 roku? (najlepszy-ranking.pl) (...)

Zobacz pełny wpis »