Plomyk

Profil blogerki.


plomyk

Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog alarmfur-cobra11.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-09-06
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 10 dni temu

Najciekawsze wpisy Plomyk

Jechałem sam na autostradzie Semir patrolował inną część rozdzieliśmy się uslyszałem radio Semir mówił: Potrzebuje wsparcie na a55 auto wyleciało w powietrze kierowca ucieka czarnym porshe jest na A4 rejestracja TRW113 dodalem: Semir tu Ben chyba go widzę włączał się do pościgu Semir rozstrzęsiony dodał: Nie on poluje chyba na ciebie jak się z nim zr&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Wezwali mnie i Semira do zabójstwa dodałem: Co sie stało? dodali koledzy: ciało w bagażniku strzał w klatkę piersiową świadków brak rozbił się kierowca zwinął się strzelając Semir dodał: Adres kim ofiara? kolega: Ofiara to Oskar Mayer adwokat prowadził sprawę ostatniej zorganizowanej w banku wpadki  Semir dodał: Czyli czego? kolega dodał: Nap (...)

Zobacz pełny wpis »
Słoneczny dzień na A55 prowadząc Semir odparł: Ben stacja rutynowa kawa na dzień dobry? dodałem: Jasne znasz nasze nawyki uśmiechnęliśmy się do siebie radio się odezwało: Cobra11 zgłoś się? odparłem: Cobra11? Susanne dodała: Zabójstwo kobieta zleciała ze schodów na Strasse Alle 12 odparłem: Jedziemy  dodał Semir: Nawet kawę muszę odpuści (...)

Zobacz pełny wpis »
Bylismy na autostradzie stanalem jak wryty tir jechal w moja strone Semir rzucil sie na mnie upadlismy kawałek od tira ktory nas wyminał dodał zgłupiałeś co z tobą Ben? powiedz coś?odparlem zagapiłem się myslałem otejdziewczynie sprzed 4 lat wsadziłem ją dzis wyszła głośno odgrazajac sie ze mnie załatwi dodał jestem policjantem broń się znasz metody dodałem ni (...)

Zobacz pełny wpis »
  Dom Semira Semir bawił się ze swoją córką Aidą nie przeczuwał że to może być ostatni dzień był wieczór zabrali go jacyś goście z domu i wyszli Aida uciekła do Andrei żony Semira poinformowała ją  o wszystkim gdyż Andra wracała ze sklepu wyciagnęła telefon wykręciła do mnie odebrałem zaspany: Jager? Andrea dodała: Porwali Semira (...)

Zobacz pełny wpis »
Prowadząc wóz jechałem do pracy usłyszałem radio i głos Semira dodał : Ben zgłoś się włamanie w banku podjedziesz? odparlem przez radio: Tak spotkamy się na miejscu podjechałem pod bank Semir do mnie: ktoś zastrzelił ochroniarza  leżał w kałuży krwi dodałem: Co zniknęło? odparł: Niewiem szef milczy może chodźby obaj pogadać kolegom nic nie pow (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jechaliśmy za facetem który zabił kobietę Semir prowadził on jechał ja bylem na tym aucie tłukłem jego przydupasa razem się tłukliśmy miał sznur obwiązał mną tą linę dusić zaczał ja z kopniaka kopnąlem go upadl wydostałem się z lin Semir krzyknął przez otwarte okno Ben patrz spojrzalem jechaliśmy do kamieniołomu wprost na przepaść dodał (...)

Zobacz pełny wpis »
Mieliśmy nockę w biurze siedzieliśmy przy kawie jak dostaliśmy wezwanie o samobójstwie  pojechaliśmy tam niby nic dla nas ale Semir dostrzegł różnicę dodał : Ben czy to nie ten poszukiwany sprzed tygodnia bankier? dodałem: Otto Krajzer? dodał : Tak porównał zdjęcie które miał w kurtce dodałem: To mamy samobójstwo czy zab&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Styczeń 1941  roku jako harcerz wstąpiłem do Szarych Szeregów harcerstwa jawnego nie było w Krakowie więc nawiązałem kontakt z kolegami z drużyny miałem 17 lat ojciec był profesorem matka lekarzem. Szedłem ulicą Niemcy panoszyli się wszędzie Wzgórza Krzesławickie niedługo spłyną polską krwią ale zanim do tego dojdzie minie trochę narysowałem (...)

Zobacz pełny wpis »
Masz tu prosto ode mnie nuty pokryte prawdąW cztery oczy te słowa dawno przeszły przez gardłoKaruzela mych pragnień zatrzymała się w miejscuDziś mam Ciebie, nic więcej nie potrzeba już sercu Nuciłem idąc Opolem zauważyłem frestajlowe zagrywki na jakieś scenie w zasadzie niby nic ale przystanąłem zacząłem słuchać od słowa do bitu ściągnąłem słuchawki z (...)

Zobacz pełny wpis »