Plastyczne

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog chirurgia-plastyczna.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-07-11
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Plastyczne

Najciekawsze wpisy Plastyczne

Zabieg powiększenia piersi wzbudza najwięcej emocji i należy do nielicznych zabiegów, po wykonaniu których efekty można podziwiać niemalże natychmiast, bo już w trzeciej dobie.   Zabieg ten jest jedną z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych na świecie. W ubiegłym roku w USA wykonano aż 600 000 tego typu zabiegów. Jednak w Polsce, a szczeg&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Cel   Kosmetyczna operacja nosa ma na celu naprawę jego szkieletu chrzęstnego i kostnego. Zaplanowany wygląd nosa uzyskuje się wycinając struktury odpowiedzialne za zniekształcenie zewnętrznych kształtów nosa, jak również za pomocą przeszczepiania kości oraz chrząstki.   Wykonanie zabiegu zazwyczaj wpływa pozytywnie na psychikę pacjenta, pomaga w pozby (...)

Zobacz pełny wpis »
Cel   Zabieg ma na celu usunięcie nadmiaru skóry powiek górnych i dolnych oraz tzw. worków pod oczami, a także ewentualnych zmarszczek wokół oczu.   Wspaniałe efekty wykonanego zabiegu korekcji górnych i dolnych powiek są długotrwałe i optycznie sprawia odmłodzenia całej twarzy, dzięki czemu możemy poczuć się pewniejsi siebie, bard (...)

Zobacz pełny wpis »
Cel   Zabieg ma na celu usunięcie nadmiaru skóry, fałdów grawitacyjnych i spłycenie zmarszczek występujących najczęściej w dolnej części twarzy.   Zabieg poprawia wygląd twarzy i usuwa oznaki starzenia się.   Przebieg zabiegu   Lifting twarzy jest jednym z najtrudniejszych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, musi więc być wyk (...)

Zobacz pełny wpis »
Cel   Zabieg korekcyjny uszu ma na celu poprawienie wyglądu uszu poprzez ustawienie małżowiny usznej i ewentualne wymodelowanie niewykształconych elementów chrząstki.   Krótki czas trwania zabiegu, brak potrzeby hospitalizacji, bezbolesny przebieg zabiegu oraz szybki powrót do normalnego funkcjonowania powodują, iż zabieg ten wykonywany jest bar (...)

Zobacz pełny wpis »
Cel   Plastyka powłok brzucha czyli abdominoplastyka jest zabiegiem, którego celem jest usunięcie fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej i dolnej części brzucha, czasami konieczne jest też wzmocnieniu mięśni ściany brzucha. W ten sposób osiąga się efekt spłaszczenia oraz prawidłowego napięcia brzucha.   Przebieg zabiegu   Cięcia chirurgiczne zlok (...)

Zobacz pełny wpis »
Podniesienie piersi  piersi dotyczy niewiast z luźnym biustem .Metoda ta pozwala uzyskać bardzo ładny , dziewczęcy , sterczący biust . Obok pacjentek z luźnym biustem musimy podnieść pierś , poprzez wzmożenie wyżej, w nowe miejsce kompleksu brodawka-otoczka oraz usunięcie nadmiaru wiotkiej Piłce. Najważniejszy problem stanowią blizny pooperacyjne. Cięcia prowadzi także wok&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Cel   Liposukcja (lipoplastyka) jest zabiegiem chirurgicznym, którego celem jest usunięcie nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej z niektórych okolic ciała, jak np. podbródek, brzuch, biodra, pośladki, uda lub inne części ciała.   Przebieg zabiegu   Zabieg polega na odessaniu tłuszczu i przemodelowanie danej okolicy i odbywa się w ki (...)

Zobacz pełny wpis »
Cel   Zabieg ma na celu chirurgiczne zwiększyć długość prącia, co często usuwa długotrwałe kompleksy i wprowadza komfort psychiczny w życie seksualne pacjenta.   Przebieg zabiegu   Zabieg polega na poluzowaniu wiązadeł (procowatego i wieszadłowego), które mocują ciała jamiste do kości łonowej. Umożliwia to wysunięcie penisa bardziej na zewnątrz (około (...)

Zobacz pełny wpis »
Lifting twarzy pozwala na jego odmłodzenie twarzy o ślepi. 5 -10 lat. Dla uzyskania jeszcze „młodszego” wyglądu dobrze jest go połączyć z plastyką powiek również „ botoxem”. Lifting twarzy likwiduje zmarszczki przestrzeni przedmałżowinowej również szyi. Zapewnia podniesienie obwisłych policzków i podbródka . Typowy lifting dotyczy (...)

Zobacz pełny wpis »