Plaskibrzuch

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Piekary Śląskie
Główny blog plaskibrzuch.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-04-30
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Plaskibrzuch

Dla większości osób cholesterol kojarzy się z czymś bardzo szkodliwym. Ja jednak chciałbym wyraźnie podkreślić, że szkodliwy jest jedynie nadmiar cholesterolu. jeśli poziom tego związku w naszej krwi nie przekracza 200 mg/dl. to wszystko jest w porządku. Równie ważny jak ogólny poziom cholesterolu, jest stosunek tzw. "złego" cholesterolu LDL, d (...)

Zobacz pełny wpis »
Na rynku coraz częściej pojawiają się super diety cud, dzięki którym stracisz dużo kilogramów w krótkim czasie, jednak to nie jest możliwe diety takie pozbawione są bowiem pewnych składników potrzebnych naszemu organizmowi. Zdrowe diety zawierają wszystkie niezbędne składniki jednak w zmniejszonych ilościach. Na początku kuracji warto waży (...)

Zobacz pełny wpis »
Dieta South Beach jest szczególnie polecana osobą z nadwagą i tym nad którymi wisi ryzyko takich chorób jak: cukrzyca, zawał serca, wylew czy też miażdżyca. Arthur Agatston – twórca diety stworzył 3 fazy kuracji. Dieta South Beach pozwala na zrzucenie do 6 zbędnych kilogramów wciągu 14 dni.   Pierwszy etap to 2 tygodnie k (...)

Zobacz pełny wpis »
Dla tych osób szczególnie istotne jest poczucie wolności. Składa się na nie niezależność finansowa a także niezależność emocjonalna od innych osób. Single szczególnie cenią sobie posiadanie czasu wolnego głównie do własnej dyspozycji. Bycie singlem oznacza dużo mniej ograniczeń niż życie w związku małżeńskim i bycie rodzic (...)

Zobacz pełny wpis »
Tandem – rower przeznaczony dla dwóch osób siedzących w układzie jedna za drugą. Typowy tandem ma, tak samo jak rower jednoosobowy, jedną ramę i dwa koła, za to każda z osób ma własne: kierownicę, siodełko i pedały. Zdarzają się jednak także tandemy przeznaczone dla większej liczby osób. Udział w napędzaniu roweru mają obie os (...)

Zobacz pełny wpis »
Zabiegi chirurgiczne stosuje się go przy nowotworach miejscowych, są nowotwory które można uleczyć a pomocą radioterapii bez potrzeby zabiegu używania tzw. „skalpela”. W innych przypadkach radioterapie stosuje się przed lub po operacji by zwiększyć szanse wyleczenia. Radioterapia niszczy nowotwór za pomocą napromieniowania. Promieniowanie us (...)

Zobacz pełny wpis »
Mięśnie brzucha trzeba je wzmocnić, np. wykonując tradycyjne brzuszki: połóż się na podłodze, ugnij nogi w kolanach, dłonie oprzyj na karku, szeroko rozstawiając łokcie, zrób wdech, na wydechu unieś lekko głowę, jednocześnie spinając mięśnie brzucha (trenujesz mięsień prosty brzucha). Ćwicz codziennie, wykonując 3–4 serie po 10 powt&oac (...)

Zobacz pełny wpis »