Pkuzdr

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog zdradadobrychrani.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-05-03
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pkuzdr

  1. Martin Lewandowski poznał się z Marcinem Kawulskim w 2002 roku i 18 miesięcy później zorganizowali zawody KSW. 2. Pierwsza gala odbyła się 27 lutego 2004 roku w Warszawie. Obejrzało ją 300 osób. Nie było transmisji telewizyjnej. 3. 5 pierwszych gal było w hotelu Marriott, w którym Martin Lewandowski był dyrektorem. 4. Poc (...)

Zobacz pełny wpis »
Moją dawną pasją była piłka nożna. Oddawałem jej 100% samego siebie. Treningi 3 razy w tygodniu przez 7 lat. Zdobyłem dużo medali,pucharów i jestem z tego dumny. Moim ulubionym zawodnikiem jest Cristiano Ronaldo. Pochodzi on z Portugalii i ma 35 lat (dosyć dużo jak na piłkarza). Grał w takich klubach jak : Sporting CP gdzie zaczynał karierę zawodową nastepnię w Manchesterze (...)

Zobacz pełny wpis »
- Moja Pasją od Listopada 2019r są Sztuki Walki (MMA). Strasznie się w tą wkręciłem oglądając Gale Sportowe Sztuk Walki typu: UFC czy KSW i też jest to fajna rzecz do samoobrony i ciężko trenując mozna osiągnąć dużą sławę i duże pieniądze.  - Dążę do tego żeby zaistnieć na gali UFC  - Ciężko trenuję na treningach i to właśnie lubie po wiedzę po tym efekty którę m (...)

Zobacz pełny wpis »