Pjakperkusja

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog pjakperkusja.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-10-10
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Pjakperkusja

Ta obco brzmiąca nazwa jest intrygująca i wiele osób nie potrafi połączyć jej z instrumentarium muzycznym. Okazuje się, że jest to po prostu jeden z instrumentów perkusyjnych o ciekawym pochodzeniu i wszechstronnym przeznaczeniu jeśli chodzi o sekcje perkusyjne. Warto dowiedzieć się więcej o skrzynce zwanej cajon, ponieważ może ona z powodzeniem zastąpi (...)

Zobacz pełny wpis »
Japońska firma Tama to producent instrumentów o najlepszej jakości. Perkusja Tama to zestaw perkusyjny, który daje bardzo dobre brzmienie. Doskonale zda egzamin u początkujących perkusistów jak i u bardzo profesjonalnych.   Z CZEGO SKŁADA SIĘ PERKUSJA TAMA Perkusja Tama składa się z bębnów i talerzy, jest to zestaw perkusyjny, któ (...)

Zobacz pełny wpis »
Syntetyczne pałeczki do perkusji to najlepsza alternatywa dla drewnianych pałeczek, które mogą łamać się podczas gry. Warto wspomnieć jednak o tym, że syntetyczne pałeczki nie są nieśmiertelne i również mogą złamać się podczas ostrej gry. Ich żywotność jest jednak o wiele większa od drewnianych modeli.   Jakie syntetyczne pałeczki do perkus (...)

Zobacz pełny wpis »
Ciekawy instrument, tamburyn, często spotyka się w towarzystwie innych elementów perkusyjnych. Planując wykorzystanie go w tym celu dobrze jest wcześniej poćwiczyć granie na nim oraz zapoznać się ze znanymi metodami wydobywania dźwięków.   Kupujemy tamburyn Zdecydowanie najłatwiejszym sposobem kupienia tamburynu jest skorzystanie z oferty sklepu muz (...)

Zobacz pełny wpis »
Perkusja elektroniczna to doskonała alternatywa dla perkusji akustycznej. Doskonale sprawdza się tam, gdzie nie wolno głośno grać. Oprócz tego każda perkusja elektroniczna jest doskonałym narzędziem pracy, dla muzyka profesjonalnego.  Dźwięki wydobywane z perkusji elektronicznej są odpowiednie dla początkującego gracza jak i dla profesjonalisty.  &nb (...)

Zobacz pełny wpis »