Piripiri

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sopot
Główny blog marketingwsieci.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-06-04
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Piripiri

Osoby zajmujące się marketingiem nie tylko trudnią się wymyślaniem haseł oraz treści promocyjnych. Niezwykle ważnym elementem prowadzonych kampanii promocyjnych i marketingowych jest tak zwany marketing treści. Metoda ta kładzie bardzo spory nacisk na tworzenie długotrwałej relacji na linii klient-sprzedający. Pozwala to na zyskanie lojalności i zaufania oraz na stworzenie wizerunk (...)

Zobacz pełny wpis »
Posiadanie własnej strony www reklamującej konkretny biznes to połowa sukcesu. Ważna jest właściwa reklama oraz zdobyie wysokiej pozycji w rezultatach wyszukiwania Google. Dzięki temu strona będzie popularna i zyska sporo odwiedzających, a to przełoży się na rezultaty finansowe reklamowanej firmy. Bardzo istotny wpływ na ranking serwisu w wyszukiwarce ma link building czyli proces (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszych czasach promowanie własnej działalności biznesowej w sieci odgrywa bardzo ważną rolę. Nic w tym dziwnego, ponieważ dostęp do Internetu ma coraz więcej ludzi na całym świecie. Prowadzenie własnej witryny z opisem oferty, danymi kontaktowymi oraz reklamami umożliwia więc uzyskanie dużej liczby zamawiających niezależnie od gałęzi gospodarki, w której działa firma (...)

Zobacz pełny wpis »