Piotrek_blog

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Głogów
Główny blog fortnitowy-blog.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-03-09
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Piotrek_blog

Rano pisałem o zmianie punktu zerowego, a został jeszcze jeden temat jakim są NPC. Są oni bowiem przenoszeni przenoszeni przez punkt zerowy w różne dziwne miejsca, oraz zaczynaja się świecić. Zamieszczam poniżej zdjęcie takiego NPC, a obok jest już rano wspomniany punkt zerowy. (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten wpis chciałbym poświęcić kampani ratowanie świata, która jest fajnym dodatkiem. Niestety tryb gry jest płatny, ale oferuje dużo zabawy oraz koperacji. W ratowaniu świata chodzi o to że wybuchła burza z której wychodzą potwory i trzeba uratować resztę ludzi którzy zostali w mieście lub w lasach. Tryb gry oferuje równierz opcje rozbudowania bazy oraz u (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj jedna z platform prawdopodobnie zbyt wcześnie wyjawniła dwa nowe skiny. W przypadku fortnite takie wpadki już kilka razy się wydarzyły i praktycznie zawsze się sprawdzały, więc prawdopodobnie już w nowej aktualizacji pojawią się dwie nowe skórki łowców oraz nowy portal do ich wymiaru. Może to być już ostatni portal do innego wymiaru w tym sezonie.    (...)

Zobacz pełny wpis »
Chcialbym od czasu do czasu pokazać sklep fortnite który mi się wyjątkowo spodoba. Akurat dzisiejszy sklep zawiera skiny łowców o których pisalem ostatnio (skiny pojawił się już wczoraj). Jeszcze jednym wyróżniającym się dzisiaj skinem jest skin na rubieżach który ostatnio był 247 dni temu.          &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
W tym wpisie chciałbym pokazać jak obecnie wygląda punkt zerowy, który jest jedną z ważniejszych fabularnych rzeczy w tym sezonie. Punkt zerowy zaczyna wysałać impulsy i wydawać dziwne dźwięki co widać na filmie poniżej. Prawdopodobnie na końcu sezonu punkt zerowy wybuchnie co daje szansę na nową mapę lub duże zmiany w obecnej. Osobiście liczę na wporwadzenie nowej mapy, zaw (...)

Zobacz pełny wpis »
W tym wpisie chiałbym pokazać jak ewulowała mapa od początku tej gry to obecnego momętu. Do powstania tego wpisu natchnął mnie film, który wyświetlił mi się na głównej stronie na YouTubie, film zamieszczam poniżej:                        <Film na YouTubie>   (...)

Zobacz pełny wpis »
Według przecieków już niedługo będzie można odebrać pakiet. Będzie on zawierał rzeczy przedstawione na grafiice poniżej, żeby go otrzymać będzie trzeba mieć aktywną subskrypcję Playstation Plus. Jak dla mnie najlepsze są zbieraki, mają ładną stylistykę i są proste co nie przeszkadza w widoczności.    (...)

Zobacz pełny wpis »
Nowa aktualizacja Fortnite ma do gry przynieść "Najbardziej niesamowitą rzecz na świecie"- według japońskiego youtubera "URARA_1018". Aktualizacja może pojawić się już w ten wtorek (16.02.2021). Według poprzednich przecieków do gry mogą trafić modyfikacje do broni. (...)

Zobacz pełny wpis »