Pioger

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog mountains.blogi.pl »
Data urodzenia 1947-06-09
Wiek 76 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Blogi zarządzane przez Pioger

Najciekawsze wpisy Pioger

  Luty rozpoczeliśmy dniem gier planszowych. Powstały 3 grupy grających. Dwie grały w Rumikub, a jedna testowała 2 gry, Młynek i zbieranie grzybów. Super zabawa.          W ramach programu "Dbamy o zdrowie" zostały zaprezentowane dwa produkty niezbędne dla organizmu. COLAFIT, naturalny kolagen niezbędny w organizmie dla zdrowy (...)

Zobacz pełny wpis »
Lipiec rozpoczeliśmy 4.07. imprezą z okazji minionych imienin Piotra i Pawła ...były torty , kawa i co nieco.... Lipiec miesiąc imprez w plenerze. Josia zaprosiła 8 lipca na grilla w swojej posiadłości Łagiewniki 25 Chata wolna ...."wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni, gdy nie ma dzieci w domu to jeteśmy niegrzeczni" Jak przystało na piknik ,.... było ogni (...)

Zobacz pełny wpis »
Chłodny Maj, trochę deszczyku i przymrozków.... 23 Maj, nareszcie cieplej  Spotykamy się na Pikniku z okazji Imienin Zosi, dopiero dzisiaj bo była wyjątkowo tego roku zimna... równolegle świętowaliśmy urodziny Grażyny Grobelnej. Piknik odbył się w gościnnych ogrodach Zosi i Genka Gruszczyński. Pogoda dopisała, nawet ominął nas deszcz...    (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniu 1.03. odbyła sie spotkanie organizacyjne na którym omówiono propozycje programu działania Klubu w marcu. Omówiono organizację topienia Marzanny 21 marca nad Jeziorem Biezdruchowo z ogniskiem i kiełbaskami. Poruszony został projekt wycieczki 2 dniowej na trasie Toruń-Inowrocław-Kruszwica-Strzelno. Wycieczka planowana jest na połowę czer (...)

Zobacz pełny wpis »
Będzie intensywny miesiąc. 6 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Kórnika i kina Malta w Poznaniu.' W programie było zwiedzanie Arboretum PAN i Zamku. Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania Arboretum w Kórniku – znajduje się w województwie wielkopolskim w powiecie poznańskim, w gminie Kórnik. To najstarsze i naj (...)

Zobacz pełny wpis »
W lutym odwiedziliśmy Izbę Pamięci prowadzoną przez SH-R Rolnik w Pobiedziskach. Zbiory zaprezentowała nam Prezes Spółdzielni Pani Grażyna Krawiec-Mańkowska.                                           Wybraliśmy się również razem z Klubem Stęszewk (...)

Zobacz pełny wpis »
Wkroczyliśmy w Trzeci rok działania klubu. Pomału stajemy się zgranym zespołem. Dzisiaj ubraliśmy choinkę, którą otrzymaliśmy w prezencie od Przewodniczącego Rady Józefa Czerniawskiego.     Warsztaty robienia stroików świątecznych poprowadziła Natalia. Dziękujemy za materiały i inspiracje...         & (...)

Zobacz pełny wpis »
Marzec rozpoczeliśmy Imieninami Heleny, było dobre ciasta i winka    Zabrzmiało tradycyjne 100 lat    1 marca to jednocześnie ostatni dzień karnawału 2022 Zorganizowaliśmy tradycyjny Podkoziołek z zabawą przebierańców.     Najlepsi przebierańcy 2021    Zwycięska para na najlepsze przebranie.... ...wszystkim należą się grat (...)

Zobacz pełny wpis »
Listopad z jesienna aurą zaprasza nas do klubu. Szykujemy Andrzejki.... 8 listopada zakończyliśmy cykl Filmowy projektu Samkuj Życie spotkaniem przy lampce wina w kawiarence Rzymskie Wakacje. Program zakończył film "Listy do M.5". W tym roku byliśmy w kinie12 razy...          Z życia klubowego...   WYCIECZKA DO PRAGI 14-15.11.2022 Godz. (...)

Zobacz pełny wpis »
Nastał Nowy Rok 2023. Pierwsze spotkanie klubu odbyło się 4.01., uczestniczyło w nim 16 osób. Odbyła się burzliwa dyskusja nad działalnością klubu. Zgłoszone szereg propozycji organizacyjnych. Ustalono min. stałą składkę w wysokości 10,- zł/miesiąc jako obowiązkową. Za przyjęciem  składki w tej formie głosowało 13 osób, a 3 osoby się wstrzymały. Nieobecny (...)

Zobacz pełny wpis »