Pijana-powietrzem

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Asia Nie powiem
Lokalizacja Wrocław
Główny blog pijana-powietrzem.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-06-09
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Pijana-powietrzem

Najciekawsze wpisy Pijana-powietrzem

    No I WsZyScY dOcZeKaLiŚmY sIę MiKoŁaJkOfFfF...jA bYłAm Z kLaSą Na FaJnIuTkIm FiLmIe Pt "ZnAkI"... a PoZaTyM dOsTaŁaM pReZeNcIk Od RoDzIcOfF:D              w KiNiE bYłAm Z kLaSa:/ ByLo FaJnIe, ZaGaDaLi Do MnIe I mOiCh 2-OcH kOlErZaNeK 6 ChLoPaKoFfF:D:D aLe JaK zObAcZyLa To WyChOwAwCzYnI tO nAm KaZaLa Isc (...)

Zobacz pełny wpis »
        JaK wIdaĆ wŁaŚnIe PrZeD cHwIą ZaŁoRzYłAm WlAsNeGo BlOgAsKa, I bArDzO sIę Z tEgO PoWoDu CiEsZę...MaM nAdZiEjE żE bĘdZiEcIe Tu CzAsEm ZaGlĄdAć.                  NaRaZiE tO tYlE...Papa  3MaJcIe SiĘ   cIePlUtKo:*:*:*:*  (...)

Zobacz pełny wpis »
JeSzE nA mOmEnT pRzYsZlaM...  cHcIaŁaM wAm PoKaZaC zAjEbIsTy WiErSzYk.             CHCĘ  ŻYĆ  I  ŻYĆ  BĘDĘ     CHCĘ  KOCHAĆ  I  KOCHAĆ  BĘDĘ CHCĘ  ŚMIAĆ  SIĘ  I ŚMIAĆ  SIĘ  BĘDĘ   CHCĘ  CIEBIE  I  CIEBIE  ZDOBĘDĘ!! (...)

Zobacz pełny wpis »
OkI....JeSt DoPiErO 21.12 a Mi SiĘ jUsH ChCe SpAc:/ DzIwNe...AlE To WsZyStKo PrZeZ tĄ sZkOlE:[:[         TeRaZ jUsH zMyKaM..wPaDnE tU jUtRo:)                       CaŁuSkI i MiLyCh SnOoF wAm ZyCzE:*:*:* (...)

Zobacz pełny wpis »
 Yo Yo Yo LooDkI:*     O to moj skromny blogasek, mam nadzieje ze Wam sie spodoba<lol>        wchodzcie tu czasem i kometujcie:)             3majcie sie cieplutko   (...)

Zobacz pełny wpis »