Pieskiblog

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog czterylapy-pies.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-03-17
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pieskiblog

Obowiązkowym krokiem, gdy planujemy przyjąć pod swój dach nowego członka rodziny powinno być zagwarantowanie mu najważniejszego wyposażenia. Pozwoli to uniknąć zakupów na w ostatnim momencie, pozwoli zwierzęciu od razu poczuć się bezpiecznie, a my będziemy mieć gwarancję, że posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria. Jednym z najważniejszych aspektów jest posłani (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdy podjęliśmy decyzję o przyjęciu do swojego domu nowego członka rodziny – psa, należy zadbać o jak najlepsze dla niego warunki. W tym celu dobrze jest jeszcze przed przywiezieniem czworonoga do domu przygotować wyprawkę, w której poza karmą będą także praktyczne akcesoria.   Co koniecznie musi być w wyprawce dla psa? Wygoda oraz wytrzymałość to najważniejsze (...)

Zobacz pełny wpis »
Zakup najważniejszego wyposażenia należy do obowiązków opiekuna oraz jest pierwszym krokiem, przed planowanym zjawieniem się w domu nowego członka rodziny. Jeżeli chcemy pielęgnować u psa prawidłowe zachowania, nie nie uda się to bez postawienia pewnych granic - na przykład spanie w wyznaczonym miejscu. Posłania dla psów gwarantują zwierzęciu nie tylko nieco prywatnoś (...)

Zobacz pełny wpis »