Pierwszapozycja

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog 1staward.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-03-01
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Pierwszapozycja

Najciekawsze wpisy Pierwszapozycja

Podczas wielu rozmów z klientami zauważyłem, że pozycjonowanie w ich świadomości, to zabiegi polegające na osiągnięciu najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google na kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt fraz związanych z ich branżą. Ten sposób pozycjonowania jest atrakcyjny dla wielu firm SEO, ale niekoniecznie dla ich klientów. Dlaczego? Wyobraźmy (...)

Zobacz pełny wpis »
Operację masowego wysyłania e-maili można podzielić na kilka etapów. Pierwszym etapem jest określenie tematyki i celu przekazywanej informacji. Każda informacja, czy to reklama, newsletter, biuletyn roczny, musi mieć jasno skrystalizowany cel. Inaczej mówiąc, przekaz musi wywołać oczekiwany skutek. Najczęściej jest to kliknięcie w link i interakcja w post (...)

Zobacz pełny wpis »
Granica między mailingiem a spamem, jak już wcześniej wspomnieliśmy, jest niezwykle cienka. Skupmy się dziś na definicji spamu. Posiłkując się wikipedią, definiujemy SPAM, jako „niechciane wiadomości elektroniczne.”Inaczej pisząc, możemy dodać, że każdy NIECHCIANY e-mail jest spamem. Jak ustrzec się przed łatką spamera? Należy przestrzegać kilku pod (...)

Zobacz pełny wpis »
Chodziłem czasem na przedmieście i wałęsałem się godzinami po piaszczystych ikrzywych uliczkach, gdzie przycupnęły małe domki. Doszedłem do tego, że patrzyłem na niez nienawiścią i z nienawiścią także myślałem o sobie, że mały ten domek w jakimś sensieprzesłania mi widok na ogromny mój świat. Lecz nie mogłem go zburzyć. Ohydne były dlamnie słonecz (...)

Zobacz pełny wpis »
Cechą charakterystyczną profesjonalnej firmy jest dbałość o wizerunek przedsiębiorstwa na rynku a co za tym idzie, staranna obsługa klienta i szybkie rozwiązywanie problemów. Jestem pod ogromnym wrażeniem zdarzenia, które jest doskonałą okazją do przedstawienia, jak powinna przebiegać obsługa reklamacji i klienta – w tym przypadku mnie. W piątek (...)

Zobacz pełny wpis »
Do najbardziej skutecznych metod reklamowych należy e-mail marketing. Ogólnie rzecz ujmując, jest to całokształt działań promocyjnych, w których kanałem przekazu jest poczta e-mail. Mailing jest niezwykle prostym narzędziem, ale także i niebezpiecznym. Źle przeprowadzona akcja mailingowa może przynieść odwrotny skutek do zamierzonego, a nawet może skońc (...)

Zobacz pełny wpis »
Co rusz Google zaskakuje nas czymś nowym. 28 mają była kolejna, lecz niespodziewana aktualizacja Page Ranku. Oczywiście tego, który widzimy, czyli Toolbar Page Rank, bo jest to wskaźnik zmieniający się na bieżąco. Ciągłe przeliczanie PR powoduje, że TPR bywa nieaktualny, stąd też pewne mylne wnioski wyciągane na podstawie analizy wpływu PR na pozycjonowanie. (...)

Zobacz pełny wpis »
— Mamo! — mówiłem. — Przecież to straszne dla mnie, że ty marzysz tylko owłasnym domku i o niczym już więcej. Jakże mam cię kochać? I dlaczego tylko tyle? Jesteśprzecież dobrym człowiekiem i wiem, że potrafisz kochać; ja to wiem najlepiej! Nie mogę cięjednak wcale zrozumieć... Są kraje, w których miliony ludzi znajdują się bez dac (...)

Zobacz pełny wpis »
— Puff, paff.Zgarbiony człowiek zasłonił oczy rękami i niezdarnie począł cofać się tyłem. Wdrzwiach potknął się o próg i runął. Potem zerwał się nagle i uciekł nie zamykając nawetdrzwi. Wszyscy zachichotali.— Jakiś dziwak — powiedziała kobieta.— Nieczęsto się taki trafia w każdym razie.— Może wariat?— Diabli wiedzą (...)

Zobacz pełny wpis »
O skuteczności kampanii mailingowych nie ma się co rozpisywać. Dobrze przeprowadzona kampania przynosi zyski i to spore. Tajemnica sukcesu tkwi w słowie "dobrze", ponieważ na mailing składa się wiele czynników, o których nie można zapominać. Chodzi o to, że nie tylko dobry tekst, czytelność i target jest gwarancją sukcesu. Należy wziąć tło, w jakim si (...)

Zobacz pełny wpis »