Peachtea

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Bianca Na B
Lokalizacja Wejherowo
Główny blog peachtea.blogi.pl »
Strona WWW http://cola-bubbles.blogspot.com
Data urodzenia 1992-07-31
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Peachtea o sobie:

Czereśnie dojrzały wreszcie. Czereśnie mogły być wcześniej. No właśnie.

Ostatnie komentarze Peachtea

Cześć Lina. Ja też na potrzebe bloga zmieniłam imię. ;) Tutaj jestem Biancą. Chciałabym nosić takie imię na codzień. No ale cóż. Muszę się zadowolić internetem. Zapraszam na mojego bloga peachtea.blogi.pl , też jestem Tu nowa. będę do Ciebie wpadać. Lino. C: pozdrawiam.

Zobacz całą dyskusję »
dziewczynaodpisania.pl, pamiętam jej recenzje książki "alkoholik - instrukcja obsługi" autor. Ewelina głowacz. Podobno bardzo dobra książka. Tytuł może sprawiać wrażenie że to shit, ale autorka recenzji z bloga , która także ma partnera alkoholika bardzo poleca innym Kobietom z podobnym problemem. Poszukaj na blogu jej recenzji. Może cię zainteresuje. :) Bo widzę że Ci na tym "zagubionym chłopcu" zależy. Powodzenia. :)

Zobacz całą dyskusję »
Cześć Grzegorz. Ja też mam problemy Tego typu . około 10 lat choruje. Moja diagnoza - schizofrenia. Ale to tylko papiery. Sądzę że mam zaburzenia osobowości . + chad. A jeśli chodzi o szpital to mam 4 pobyty na koncie. Zapraszam na mojego bloga. Też dopiero zaczynam. Trzymaj się. =)

Zobacz całą dyskusję »
Co to? Czytam i brzmi To jak jakieś kiepskie tłumaczenie z ang. na polski. Czy coś. i śmierdzi reklamą. Blogi tego typu powinny być usuwane.

Zobacz całą dyskusję »