Pawlas1989

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bydgoszcz
Główny blog pawlas60.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-08-14
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pawlas1989

Wyszukiwanie w Eksploratorze plików obsługiwane przez Windows Search W oparciu o feedback użytkowników, którzy prosili o spójniejsze i łatwiejsze wyszukiwanie plików, Microsoft wprowadza do Eksploratora plików nowe doświadczenie wyszukiwania oparte na technologii Windows Search. Chociaż nazwa jest zbliżona, to warto zwrócić uwagę, że nie jest to tożsame z Microsoft Search, czyli sp (...)

Zobacz pełny wpis »
W systemie Windows jest m.in. zestaw aplikacji do automatycznego naprawiania najbardziej typowych usterek. Są to tzw. narzędzia do rozwiązywania problemów, w tym m.in. problemów z odtwarzaniem dźwięków. Jeżeli nie wiemy, w jaki sposób poradzić sobie z problemem, warto sięgnąć i po to rozwiązanie: Wciśnij przycisk Start, a następnie wybierz Panel sterowan (...)

Zobacz pełny wpis »
Procesor jest mózgiem wielu urządzeń elektrycznych, między innymi komputerów PC, tabletów czy smartfonów. Koordynuje pracą podzespołów i odpowiada za prawidłowe przeprowadzanie procesów – od prostych, polegających na wykonywaniu działań matematycznych w wirtualnym kalkulatorze, po skomplikowane, umożliwiające na przykład grę w gry komputerowe.

Zobacz pełny wpis »
witam was serdecznie na moim blogu mam na imię Paweł moja pasja to komputery bedę tutaj pisać porady sztuczki i inne rzeczy o komputerach . Miłego czytania życzę

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj zamieszczę artykuł o procesorach 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Zobacz pełny wpis »
kolejną ciekawostką jest to że bedę również zamieszczać różne filmiki komputerowe

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj po 18 napiszę notatkę o Windowsie 10😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Zobacz pełny wpis »