Pawelkariera

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wałcz
Główny blog pawelkariera.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-12-20
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pawelkariera

Kiedy na każdym kroku jest mowa o wielkim zapotrzebowaniu na inżynierów w branżach takich jak informatyka, architektura, telekomunikacja czy technologia medyczna, przeciętny humanista może czuć się wyjątkowo nieciekawie. Wygląda bowiem na to, iż nagle na rodzimym rynku pracy brakuje dla niego zajęcia. Na szczęście aż tak wielkiej tragedii nie ma. Ciągl (...)

Zobacz pełny wpis »
Młody człowiek coraz częściej sto przed wyborem właściwej szkoły zawodowej, od jakiej może zależeć jego ewentualna zawodowa. Wbrew pozorom nie jest to prosty wybór, zaś w razie pomysłu zawodówkę trudno potem zmienić. Czym w takim razie sugerować się w czasie podejmowania decyzji? Nade wszystko własnymi umiejętnościami i zainteresowaniami, kt& (...)

Zobacz pełny wpis »
Zmieniający się rynek zawodowy w naszym kraju, jak i na całym kontynencie zmusza w pewnym stopniu Polaków do stałego dokształcania się w konkretnym zawodzie. Jednak rozwój zawodowy nie opiera się jedynie na rozwoju branżowym. To przede wszystkim niezmienna dyspozycja zdobywania innych kwalifikacji. Zauważane przez pracodawców jest przykład rozwij (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie można ukrywać, że w Polsce obserwujemy wielki problem z miejscami pracy, a bezrobocie wśród Polaków gwałtownie rośnie z roku na rok. Jak się okazuje sporą część odpowiedzialności za taki stan rzeczy ponoszą nie firmy, lecz młodzi ludzie, którzy stawiają zwyczajnie za wysokie warunki. Gminne oddziały PUP są w tej kwestii bezlitosne: w (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli zaczynasz naukę w szkole ponadgimnazjalnej, to raczej nadal nie myślisz nad swoją karierą i podejmowaną pracą. Jednak gdy zbliża się moment wyboru studiów, dobrze jest zawczasu przemyśleć dostępne opcje, żeby nie skończyć na studiach, gdzie będziemy się męczyć. Można także przekonać się, które zawody gwarantują pracę i, jeśli zdobyl (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Ciepło! Mam na imię Paweł. Na blogu będę ukazywał możliwe ścieżki kariery dla każdego z was.

Zobacz pełny wpis »