Paulwagner93

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog perasperaadastra.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-03-25
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Paulwagner93

Chyba z orgazmem wiążemy zbyt wielkie nadzieje, oczekując, że zrekompensuje on pustkę panującą w innych dziedzinach życia.– Woody AllenTen cytat przeczytany na innym blogu dał mi troche do myślenia, zanurkowałem na chwile w mojej przeszłości, przeszukując ją i doszedłem do wniosku że absolutnie sie zgadzam z tym co jest tutaj napisane. Ta przyjemność jest nam w (...)

Zobacz pełny wpis »
Usłyszałem ostatnio od koleżanki że moje wypowiedzi zamieszczane na tym blogu są bardzo dołujące, że gdyby mnie nie znała musiała by sie spotkać z psychologiem lub psychiatrą....   Są to konsekwencje zagłębienia się w czyjś umysł, ponieważ pisze co myśle i nie owijam w bawełne, choć osobiście uważam że nie jest aż tak tragicznie i nie trzeba chodzić do (...)

Zobacz pełny wpis »
 Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z teg (...)

Zobacz pełny wpis »
Tytuł zasłyszany w pracy, kiedy to opowiedziałem znajomym co mi sie przytrafiło, a oni tak właśnie to skwitowali. Mianowicie jest sobie "Mirka", moja sąsiadka. Mirka jest osobą wielce wierzącą w boga, zagorzałą katoliczką, która zawsze ma racje. Generalnie Mirka jest bardzo dobrą osobą, bo chce zbawić świat i iść do nieba. Pewnego dnia Mirka miała gorszy dzień (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatnim czasie zaobserwowałem bardzo dużo buractwa, chamstwa i egoizmu...Ile razy widzieliście jak matka szarpie dziecko na ulicy? Jaki to smutny obraz, ale wynikiem czego to jest? Często wynikiem tego że dziecko jest niegrzeczne, ale i co za tym idzie, że matka nie umie sobie z nim poradzić, że nie jest jeszcze na to gotowa, że jej facet był egoistą bo chciał dzieck (...)

Zobacz pełny wpis »
Na okres od lisotpada do lutego najchętniej wyemigrował bym na jakąś bezludną wyspę, żebym nie musiał widziać tych pseudo starań ludzi którzy przez cały rok sie nienawidzą i nagle w grudniu cudownie zasiadają do stołu, zanim usiądą, do stołu przejdą małą kampanie zakupową, pobiją sie o karpia w lidlu, albo o jajka z biedronce. Ludzkość nisko upada, ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam po bardzo długiej przerwie...W ostatnim czasie miałem troche pracy, troche dużo pracy co spowodowało że nie miałem czasu usiąść ani do komputera, ani do jakiejkolwiek książki....Przy butelce wina, z pewną dziewczyną zacząłem rozmawiać o życiu, dość ciężki temat, jak na tak małą ilość alkoholu. Wnioski do jakich doszliśmy są smutne.Zadowalamy sie szy (...)

Zobacz pełny wpis »
Słownik języka polskiego określa „marzyciela” jako człowieka skłonnego do marzeń, rojącego o rzeczach trudnych do urzeczywistnienia, żyjącego marzeniami, fantastę. Zaś „marzenie”, to obraz myślowy czegoś upragnionego, przedmiot pragnień i dążeń. Jest też „marzenie” dążeniem samym w sobie, dowolnym, przypadkowym kojarzeniem wyobrażeń, fantazjowaniem (...)

Zobacz pełny wpis »
Zwodzone za nos, uwielbiają kiedy wpaja im sie że mają przed sobą oto księcia na biały koniu. Wyobrażenie księcia na białym koniu to jakiś przyjebany na siłowni koleś z dziwną fryzurą w białym Porsche... o i jeszcze żeby był wysoki, bo jakże by inaczej książe i nie wysoki. Drogie panie, od nas oczekujecie że będziemy jak książe z bajki, ale czy jesteście ks (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie pojawiałem sie tu bardzo długo, wszystko przez to że nie miałem internetu. Przez ten cały czas wiele razy słyszałem że ludzie nie umieli by tak żyć... Kurwa jeszcze nie dalej jak 10 lat temu bardzo niewielu z nas miało internet i nikt nie przejmował sie tym że go nie ma, były już co prawda bardzo popularne telefony komórkowe, ale ludzie nie ślęczeli nad nimi t (...)

Zobacz pełny wpis »