Paulinka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Paulina Żak
Główny blog paulinka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Paulinka

Nie jade na moja kochaną Love Parade, to już psialam, ale normalnie cay czas przeżywam!!! To takie niezapomniane przeżycie, którego ja Paulina nie przeżyje!!!! Straszne... :( Powinnam teraz pisać bajke o Przygodach kurczątka, bo obiecaam ale nie bardzo mi siem kce. Tak naprawde to jest przepisywane z książeczek, które osotnio nablyam. "Pinokio", "Trzy male świnki", "Przygody kurczą (...)

Zobacz pełny wpis »
Mialam wagary dzisiaj. Po prostu nie chciao mi się iść do budy. Normalka! Bywa...prawda? Czytam historię I widzę cos robil Przez tysiąclecia Czlowiecze! Zabijaleś, mordowales, I wciąż pzremysliwiasz, Jaby to robić lepiej. Zastanawiam się czys godzien, Aby się pisać pzrez wielkie "C" Leopold Staff "Czlowiek" Piękny wiersz... tacy ejsteśmy. Przynajmniej większość. Ty, Ty, O (...)

Zobacz pełny wpis »
Nio...heh...jade chyba na Love Parade w Berlinie...normalnie czad!!!!! Mam juz nawet pokój, ale jest jeden problem...że prawdopodobnie bede jechać w tym czasie na wieś, a jesli uda się z wsią to na Parade Miosci nie pojade :(((((( W sumie to w ogóle dziaj odlot dzień. Byam na zakupach i kupiam sobie sukienke jeansową z dugim rękawem i jak to moja mam poaiweddziala ona nazywa sie " (...)

Zobacz pełny wpis »
Basy na 6. Gośno. A z golśników... Mr X & Mr Y - N.O.D...u.w.i.e.l.b.i.a.m. Kocham techno...ma coś w sobie...ma w sobie bardzo dużo. Uwielbiam te basy. Jak wszytsko czuje jak uderza. Nastraja mnie to niesamowicie. W sumie teraz juz mnie nastroio wspaniale, bo jestem po jednym ekghm...browarku. Tylko jednym :) nienawidze browców. Wolę czystą. Pamiętam wesele. jak mój kieliszek b (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszystko siem naredzcie ukada. Jest dobrze. Moja Waleczna Nadzieja...moja...moja...moja...takie szczescie na mnie spado. Po prostu trudno mi w to jesze uwierzyć. teraz będzie żarcie razem pzrez net, o piciu to juz nie wspomne :P Tak fajnie i pięknie dziaj, nie za gorąco, ciepa noc...dziaj planuje usiąść w oknie, spuscić nogi, wączyć na discmanie jakąś pytke, napewno to będa Lzy i (...)

Zobacz pełny wpis »
Myślalam, ze jestem szczeliwa. Zę juz jestem. pomylilam się. Czlowiek tak latwo się myli. Jest istotą mylącą, krzywdzącą i nie myślącą. Ja to tak odbieram. moze jestem glupia, mloda i niedoświadczona, ale wiem jedno. Świat jest zy, okrutny, ludzie są źli i orutni i ja jestem za i okrutna. i to sie nie zmieni. Na każdym kroku nieświadomie krzywdze. Czego bym nie zrobila i tak jest ź (...)

Zobacz pełny wpis »
Byam dzisiaj znów u babci z Monią i robiysmy pierogi. Jak zobaczyam ile mi babcia ich naożya to myślaasm, ze padne. monice nie lepiej. popatrzyysmy po sobie i nic. Ja może zjadam polowe, Monika trochę więcej, a babcia to sobie naożya ciupinke. Potem przyniosa nam jeszcze ciasto francuskie i herbate, a potem kupia nam lody. Heh...myślaam, ze umrę, ale to nic. Loda wyrzucilam na przy (...)

Zobacz pełny wpis »
Wstalam za wcześnie. Obudzili mnie! W ogóle godziny mi się pomylii i bylam cay czas przekonana, ze jest o godzine późnije niż normalnie...heh...bredze juz...zjadlam, umylam sie, pomalowalam (!) no i zaczęlam się ubierać. akladam rajstopy, a tu trach oczko poszlo... no to ja za piękniądze, jeansy narzucilam i biegne po rastopy. Sklep zamkniety... lzy mi już podchodza, to ja w dlugą (...)

Zobacz pełny wpis »
A w moim domy dymy lecialy... już od 5:30...w atki sposób obudzili mnie...biedną Paulinke. Potem zasnąć nie moglam, ale to standart... wreszcie zasnęam (po wielkich trudach) i o 9 obudzia mnie mama. Powiedziaa 2 sowa i siem rozączya. Powiedziama jej, z.e blondynką będę. Smiaa się ze mnie, ale to nic... :P nom... teraz to ja śniadanie będę jadla. Rogaliki z dżemem. Mniam...chcecie t (...)

Zobacz pełny wpis »
Bez żadnego żegnania.Koniec! Basta!   "Kiedy już wszędzie malo mnie będzie, musisz wiedzieć, że pzreżyć tę chwile warto czekać wiek..."   Pozdrawiam wszystkich serdecnzie i z usmiechem mówie wam papa...   zawsze byam zaklamana!!!! Motylku...do tych zegnań to ty siem przyzwyczaj :P       (...)

Zobacz pełny wpis »