Pauldom

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sanok
Główny blog nicciekawego.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-07-05
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Pauldom

Hejka! Następną grą jest Stump me! Polega ona na tym aby rozwiązywać różne skomplikowane łamigłówki. Duża jest podchwytliwych, wydaje nam się że są nie do zrobienia, a tak na prawdę wystarczy jeden mały ruch. W niektórych potrzebna jest wyobraźnia, zdażą się takie gdzie trzeba obrócić,potrząsnąć telefon aby przejść lub wiedza (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam bardzo serdecznie!   Drugą grą jest Bricksballcrusher. Jest to gra gdzie trzeba kulkami zbijać kwadraty i nie można pozwolić aby doszły na sam dół,to powoduje przegraną. Im wyższy mamy level tym kwadraty maja więcej punktów do zbicia    Plusy -gra uczy cierpliwości  -rozwija myślenie    Minusy  -czasem s (...)

Zobacz pełny wpis »
Witamy bardzo serdecznie!  Nasz pierwszy post będzie poświęcony grze o nazwie ,,Hay day". Jest to gra gdzie każdy z nas może założyć swoją własną farmę. Rozwijamy swoje gospodarstwo, poprzez wykonywanie zadań, budowanie maszyn, kupowanie nowych obiektów... Dzięki zbieraniu swoich plonów i produktów zwierzęcych, dostajemy różne bonu (...)

Zobacz pełny wpis »
Następna gra to Crossy Road. Polega ona na tym, że nasze postaci przechodzą przez ulicę.  Brzmi banalnie? Wcale takie nie jest !  Gra jest bardzo przemyślana, wcale nie taka łatwa. Postaci poruszają się po ulicy, wtedy gdy naciśniemy na ekran, mogą iść w przód, w tył I na boki.  Co jakiś czas otrzymujemy prezenty, w których znajdują (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! Trzecią grą jest Sandballs. Polega ona na wyznaczeniu trasy piłeczkom, tak aby zleciały na sam dół nie ulegając przy tym zniszczeniu. Im niżej zjedziemy tym możemy znaleźć więcej piłeczek. Za diamenty, które otrzymujemy po przejściu poziomu możemy kupić sobie nowe kształty piłeczek. Plusy  Gra jest prosta i szybka  Minusy&nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka!Kolejną grą jest Paper.io! Gra polega na zajmowaniu jak największego pola. Każdy awatar zostawia za sobą ślad. Jeżeli wjedziemy w ślad przeciwnika to zabijamy go, natomiast jeśli ktoś wjedzie w nasz ślad to my giniemy. Dzięki robieniu zadań otrzymujemy nowe skiny. Plusy - motywuje nas aby wygrać  Minusy  - można się szybko zdenerwować  Oc (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejna gra to Crowded City. Polega ona na tym że mamy swoją armię, która musi liczyć jak najwięcej osób. Po mieście chodzą białe postacie, gdy w nie wejdziemy, zmieniają się w kolor naszej armii. Gdy armia liczy sporo osób możemy atakować inne, naszych przeciwników. Plusy Jest dobra na nudę Minusy Mały wybór postaci Ocena 7\ (...)

Zobacz pełny wpis »