Patryk1993

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog trocheozyciu.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-01-16
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Patryk1993 o sobie:

...

Najciekawsze wpisy Patryk1993

Minął praktycznie miesiąć od rozstania. Myślałem, że po takim czasie zrobi mi sie lepiej, bo nie chce już cierpieć ale tak nie jest... Kiedys pamietam jak zaczela sie nasza znajomosci, poznałem ją przez spotted Białystok. Nigdy sie nie spodziewałem wtedy, że można poznać w taki sposob kogos fajnego ale dziwnym trafem udało się. Długo musiałem czekać aby się (...)

Zobacz pełny wpis »
Założyłem bloga, bo pomyślałem, że może mi to coś pomoże, chociaż w jakimś sensie. Możę jeżeli wyrzucę z siebie wszystko ulży mi i zacznę normalnie żyć, chciałbym, żeby tak było. Mam bardzo dużo problemów i po prostu sobie nie radzę. Popełniłem bardzo dużo błedów jak na swój wiek, a mam dopiero 22 lata. 2 lata wstecz poznałem dzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Po imprezie którą zorganizowaliśmy, nastepnego dnia gdy każdy poszedł. Przeczytałem smsa, Adrian napisał do Izy, że jest piekna, że jest śliczna i cudowna. Od razu zauważyłem, że coś jest nie tak ale dalej to robiłem i jeździlismy do nich. Codziennie myślałem, że na pewno ją stracę, bo ktoś inny nią się zainteresował. Oczywiście gadałem z nim na (...)

Zobacz pełny wpis »
Duzo sie dzialio w moim zyciu w ostatnim czasie, moglem miec zycie u boku kochającej dziewczyny z ktora chcialem spedzic reszte zycia,  mialem juz nawet pierścionek zareczynowy kupiony ale teraz juz sie nie przyda a czekalem po prostu na wlasciwy moment aby poprosic ja o rękę. I nagle to sie rozpadło,  ona w krotkim czasie od rozstania jest w nowym zwiazku, chocia (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasami mam takie wrażenie, jakby ona zrobila mi to na zlosc. Jak się kłóciliśmy po rozstaniu powiedziałem, że sobie nie poradzi beze mnie, to był mój błąd. Czuję, że uniosła się honorem i chce pokazać, że tak będzie. Okropnie się czuję jak wiem, że moją kochaną Izunie dotyka teraz ktoś inny, że ktoś może ją przytulić a ja nie.. Teraz kon (...)

Zobacz pełny wpis »
Strasznie zle sie czuje, wczoraj napisala do mnie ale tylko, zeby zabrac swoje rzeczy. Mineło już trochę czasu, a gniew zamiast opadac dalej jest ten sam. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że tak może stać się między nami. I ciagle sie zastanawiam dlaczego pare dni po rozstaniu jest juz z nim. Mam wrażenie, że dla niej to nic nie znaczyło, że nasza miłość była tylko (...)

Zobacz pełny wpis »