Patrycjapjaguszj

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Aleksandrow
Główny blog patiartdiy.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-09-18
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 14 dni temu

Najciekawsze wpisy Patrycjapjaguszj

Do jej wykonania potrzebne będą: 1sznurek wiskoza 1mm o długości 30cm i drugi ok 1m, nożyczki i dużo cierpliwości DO PRACY!   na środku kładziemy krótszy kawałek nazwiemy go rdzeniem   robimy miejsce ok8cm i kładziemy dłuższy kawałek, składamy na pół i robimy pętelkę krzyżujemy końce i kładziemy pod rdzeniem   lewy koniec p (...)

Zobacz pełny wpis »
Do wykonania takiej bransoletki będą nam potrzebne: koraliki na zdjęciu 8mm i na końcach 4mm, sznurek nylonowy lub wiskozowy zdj.1mm Do pracy!   sznurek ok.30cm na środek można przylepić taśma żeby nie uciekało.   zaczynamy jak u makramy robimy 2 pary czyli po 2 przejścia pod i nad rdzeniem   dokładamy koralik i kontynuujemy lewym pod, prawym nad (...)

Zobacz pełny wpis »
Do jej wykonania potrzebne będą: koraliki ,gumka sylikonowa bądź jubilerska, nożyczki i zapalniczka. (zwróćcie uwagę na wielkość otworu w koralikach i grubość gumki) Do pracy! Nawlekamy wystarczającą ilość koralików pasującą do naszego nadgarstka, następnie zawiązuje dwa supełki łącząc końce, naciągam i odcinam nadmiar gumki, końce podpa (...)

Zobacz pełny wpis »