Patrycjach

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Venlo
Główny blog youcanpat.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-07-06
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 167 dni temu

Najciekawsze wpisy Patrycjach

   Taka sytuacja. A sytuacja generalnie patowa. Mąż za granicą, ja na granicy. Mąż chce mnie zabrać do siebie, ja trzymam się rękami i nogami swojej granicy. Choć jednym palcem jestem już na jego granicy. Co robić? Porzucać Polskę? Dom który znam? Miejsca które znam. Dom który kocham, rodzinę którą kocham. Miejsca kt&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewność jest kluczem. Mi tej pewności brakuje. Zawsze jeśli idzie o podjęcie jakiejś decyzji ja mam wielki problem. Problem wagi Pństwowej. Do takiej rangi u mnie urasta. Czemu to takie trudne? Po prostu decyduj i działaj! No nie potrafię. Zawsze muszę myśleć, analizować, roztrząsać. A czy wszystko nie było by prostsze, gdybym tak po prostu wybrała jedną opcję i (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdecydowałam, ale myślę że to pod wpływem presji. Gdyby to tylko i wyłącznie zależało ode mnie, nigdzie bym się nie ruszyła. Nigdzie. Dobrze mi tutaj. Mój dom, mój świat. Ja. Moje ja. Moje dzieci, ich ja, ich życie. Priorytet mój. A teraz wyrywam nas, z korzeniami, do innego kraju. Będziemy tam żyć. Żyć? Nie wiem czy ja tam będę żyła, czy (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem tu, i moje życie straciło sens. Nie mam dla siebie perspektyw na przyszłość, ba nawet na jutro.. Tak mi było dobrze w domu.. A tutaj wszytsko jest takie obce. Takie inne, nieznane. Takie dalekie. Do domu tak daleko.. Do domu którego już nie mam. To znaczy jest, stoi, ale pusty. Ale mówie o tym całokształcie jaki mam na myśli, mówiąc o domu. Je (...)

Zobacz pełny wpis »
Marzeniem moim był dom. Postawić dom, nowy sliczny,na pieknej działce. Chciałam go urzadzic po swojemu. Chcialam zeby byl moj. Chcialam sama na niego zarobic. Hah. Bagatela. No coz, marzenia marzeniami, rzeczywistosc rzeczywistoscia. Scenariusz moj jeste taki ze bede miala nowy dom ale za granica. W sumie nie dom tylko apartament. Na ten apartament pracuje moj maz. Nie po mojem (...)

Zobacz pełny wpis »
Kurcze, nerwy nerwy nerwy. Ciągle nerwy. Na każdym kroku. A to takie niezdrowe. Czy Wy też tak macie, że wasze życie to ciągłe nerwy? Czy tylko ja tak mam.? Jak sobie radzicie z nerwami? Wybuchacie? Na spokojnie? Strategicznie? Ja po prostu wybuchm jak armata. A potem cisza. Napięcie opadło. Dawniej, wszystko tłumiłam w sobie. Trzymałam dla siebie, nie okazywałam. Tera (...)

Zobacz pełny wpis »