Patrycjaadamska

Profil blogerki.


patrycjaadamska

Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog magnolia-33.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-10-30
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Blogi zarządzane przez Patrycjaadamska

Najciekawsze wpisy Patrycjaadamska

Kratywność nagle  sami możemy zabać o siebie i dostrzec swoje piękno. żyć wolniej  spóbój co ci szkodzi. (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam dużo pasji testy kosmetyków domowe spa listy pamiętniki wizaż avon czytanie książek kawa herbata zioła karoke psychologia kolorowanki dla dorosłych filmy i seriale wycieczki poezja kino ,seriale   (...)

Zobacz pełny wpis »
w samotności w chorobach  w izolacji  w rozwoju osobistym zwalczają uczucie pustki (...)

Zobacz pełny wpis »
Ważne dla mnie są pigmentacja czyli nasycenie koloru i cena to jakie makijaże mam zamiar wykonywać ,jakie są jego cele np. czy jest to korekta cery w celu zmniejszenia widoczności pryszczy itp. czy np.  typ okazji, czyli po co się malujesz inaczej do szkoły, inaczej na dyskotekę, czy imieniny u cioci.   Kiedy zaczynałam swoją przygodę z wizażem najważniejsze b (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy dbanie o urodę ma głębszy sens Bardzo w programach o urodzie cenię sytuację, gdy pomagają oni osobą po wypadkach, nowotworach czy po prostu ze wskazań medycznych, gdy nie jest to tylko zwykła fanaberia czy chwilowy kaprys czy moda dla tego uważam, że zabiegi czy to kosmetyczne czy operacyjne poprawiające samopoczucie nie powinny być dostępne jedynie dla osób z tzw. (...)

Zobacz pełny wpis »
Medytacja kolorowe notatki eksperymenty z kolorem włosów makjażem programy o urodzie seriale rosyskie medyczne świece zapachwe domowe spa perfumy ciekawe książki (...)

Zobacz pełny wpis »
Dla każdego coś miłego: Biblioteka i czytanie jakieś fajnej książki wizyta w okolicznej zielarni obserwacja pięknych widoków przyrody słuchanie muzyki poezja makijaż a może nauka czegoś nowego np. robienie zdjęć a może medytacja albo kąpiel z dodatkiem ulubionych olejków maseczki na twarz chwilę na kawę czy herbatę lub chwila na oddech czy (...)

Zobacz pełny wpis »
Obecnie wygląd jest bardzo ważny. Każdy z nas szuka swojego lepszego ja. Wizaż pomaga w pozbyciu się kompleksów a programy o modzie inspirują i pokazują co i jak. Przykre jest jednak, że w mediach jest wciąż mało stylizacji dla Pań w większym rozmiarze. Polki czują więc presję by iść pod skalpel, retuszują swoje fotografie, aby czuć akceptacje swoją i otoczen (...)

Zobacz pełny wpis »
Obecnie mam cerę wrażliwą w kierunku suchej. Używałam różnych kosmetyków. Lubię firmy Zaja, wibo, Niva czy Avon. Pasja do kosmetyków pojawiła się u mnie jakiś czas temu i rozwija się do dziś. Kluczowe w każdej pasji jest dla mnie planowanie, aby zbytnio nie popłynąć. Przed każdym zakupem dobrze jest zapisać czego tak naprawdę potrzebujemy poszukać w tym (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam wiele pasji i marzeń. Na portalach społecznościowych pokazuje jedną z doskonałych form relaksu jakim są kolorowanki dla dorosłych można kolorować tradycyjnie lub w telefonie. Można też śpiewać, można dbać o ciało i czytać lub rozwiązywać krzyżówki czy medytować, hodować rośliny chodzić do kina czy teatru lub opiekować się zwierzętami psem, czy rybką. Każdy znajdzie coś (...)

Zobacz pełny wpis »