Passivehousesystems

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bierutow
Główny blog passivehousesystems.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-03-04
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 29 dni temu

Najciekawsze wpisy Passivehousesystems

Taśma do membrany dachowej - Jeśli chodzi o instalację dachu, istnieje kilka różnych rodzajów membran, z których możesz wybierać. Ale która z nich jest odpowiednia dla Twojego domu? I jak wybrać odpowiednią taśmę do ich połączenia? Istnieją trzy główne rodzaje membran dachowych.  Każda z nich ma swoje zalety i wady. Membrana dachowa rolowana (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiatroizolacja - Bariera przeciwwiatrowa dla ścian jest ważnym elementem systemu ochrony przed wiatrem każdego budynku. Bariery powinny być zaprojektowane tak, aby opierać się działaniu wiatru, a także powinny być estetyczne. Dostępnych jest wiele rodzajów barier przeciwwiatrowych, z których każdy ma swoje zalety i wady. Jednym z najbardziej popularnych typów (...)

Zobacz pełny wpis »
Folia paroizolacyjna to rodzaj folii izolacyjnej, która została zaprojektowana tak, aby uniemożliwić przechodzenie przez nią wilgoci i powietrza. Folie paroizolacyjne są często stosowane w budynkach, domach i innych strukturach, aby chronić je przed uszkodzeniem wody i infiltracją powietrza. Folie paroizolacyjne mają wiele niesamowitych zalet, które należy rozważyć pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Taśma do membrany to ważny element stacji uzdatniania wody. Musi być wystarczająco mocna, aby utrzymać membranę w miejscu, ale także wystarczająco elastyczna, aby umożliwić prawidłowy przepływ wody. Istnieje kilka różnych rodzajów dostępnych taśm, z których każda ma swoje własne zalety. Jeden rodzaj taśmy jest wykonany z gumy. Ten rodzaj taśmy jest bardzo mocn (...)

Zobacz pełny wpis »
Membrana dachowa - Po membranie dachowej można chodzić, ale nie jest to wskazane, ponieważ powierzchnia ta nie jest zbyt wytrzymała i może łatwo pęknąć. Należy również pamiętać, że membrana nie jest solidną powierzchnią i może łatwo ustąpić, prowadząc do poważnych obrażeń lub nawet śmierci. Jeśli zdecydujesz się chodzić po membranie dachowej, pamiętaj, aby nosić sprzęt ochro (...)

Zobacz pełny wpis »