Panzopola

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ireneusz Szpilewski
Lokalizacja Opole
Główny blog panzopola.blogi.pl »
Data urodzenia 1965-03-12
Wiek 55 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Panzopola

Weźmy na przykład człowieka, który obawia się, że straci pracę. Może on przepracować całe swoje życie do emerytury, ciągle martwiąc się, że straci pracę. Stąd wniosek, że nie należy martwić się na próżno.Ostatno żyję w stresie, którego sam jestem przyczyną. Zamiast bowiem po powrocie z pracy leniuchować, jak przystało na cywilizowanego człowieka, posta (...)

Zobacz pełny wpis »
Byłem na placu Kopernika, z ciekawości, aby posłuchać koncertu muzyki klubowej. Miał się zacząć o 20-tej. I do 21-szej nie doczekałem się, bo grali jakiś durny hip-hop. A niech to! A niech to! A niech to! A niech to! A niech to! A niech to! A niech to! A niech to!Trochę mnie głowa boli. Ale niewiele. Wypiłem piwo na placu Kopernika. Ale nic nie zjadłem, zresztą po c (...)

Zobacz pełny wpis »
Posępny byłem dzisiaj jak wróciłem z pracy. Ciekawe czemu jest mi czasami źle? Czy to dlatego, że praca mnie nudzi? Ile można klepać programy do obsługi magazynu, czy wydruki do FK, co mnie czeka jutro. Czy też dlatego, że nic ciekawego się w moim życiu nie dzieje? Ale humor mi się poprawia jak się trochę prześpię po południu. No i polepsza mi humor to, że pisz (...)

Zobacz pełny wpis »
W pierwszym wpisie napisałem tylko Jejku!, bo ostatnio wpisywanie do bloga nie działało, więc po co miałbym wpisywać coś więcej niż Jejku!, skoro i tak to by się nie zapisało.Cztery dni wolnego - przez ten czas zajmę się tworzeniem blogowiska dla Opolan na stronie www.moje.opole.pl. A nuż mi się uda! (...)

Zobacz pełny wpis »
Zamówiłem wczoraj płyty: "Dark Side of the Moon" "Soundtracks" Tony Banksa "Man with a Movie Camera" Cinematic Orchestra "Lark's Tongues in Aspic" King Crimson (...)

Zobacz pełny wpis »
Jejku!

Zobacz pełny wpis »