Panzdrowie

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog panzdrowie.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-03-15
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Panzdrowie

Od samego początku tego zamieszania z wirusem ogarnięci ludzie patrzą władzy na ręce. Wołają sprawdzam. Wskazują na absurdy. Na świecie i u nas w Polsce. Oprócz nakręconych ekspertów medycyny telewizyjnej gotowych pozamykać nas w mieszkaniach, okręcić nam twarze maskami w oczekiwaniu na zapowiadane zastrzyki, pracują między nami również lekarze rozsądni i zada (...)

Zobacz pełny wpis »
Oddycham pełną piersią i dbam o siebie, bo przestałem się bać. Po dziewięciu miesiącach degradacji życia we wszystkich obszarach, zdajemy sobie wreszcie sprawę z nieznośnego zgrzytania rzeczywistości: coraz większy jest rozdźwięk między tym, co się dzieje wokół nas, a interpretacją tych wydarzeń narzucaną przez rządzących przy pomocy mediów. Wyciągane z kapelusza i (...)

Zobacz pełny wpis »
Deklaracja z Great Barrington podpisana w Amerykańskim Instytucie Badań Ekonomicznych w Great Barrington w USA w dniu 4 października 2020 proponuje alternatywny model zarządzania obecnym kryzysem stawiając na ochronę ukierunkowaną na niewielką grupę osób narażonych i na zmniejszenie szkód społecznych wywołanych totalnym odwołaniem normalnego życia. Poniżej kilka cyt (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj i dzisiaj obejrzałem wywiady, których udzielił filozof profesor Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz. Wczorajszy (28.11.2020) wywiad dla internetowej telewizji PL1.TV pod tytułem Idziemy w otchłań można zobaczyć tutaj:              https://www.youtube.com/watch?v=gRzKX9Qdt1g Dzisiejszy (29.11.2020) wywi (...)

Zobacz pełny wpis »
Warto zobaczyć, o co chodzi z tymi liczbami, za pomocą których media budują atmosferę paniki. Szczególnie ważne jest zrozumienie przyczyn ogromnego wzrostu zgonów w październiku i listopadzie tego roku. Całą prawdę o tym, co się dzieje, przedstawił wczoraj (26.11.20) w jutubowej telewizji wRealu24 Paweł Klimczewski, człowiek, który zna się na liczbach. (...)

Zobacz pełny wpis »
Pan Zdrowie powiedział: czy to new deal, czy to great reset, rzeczywiście nie da się wrócić do starego porządku. Mam na myśli, że nie z tymi ludźmi i nie w ten utarty przy okrągłym stole sposób, a już wcale w takiej UE. Wiele osób myśli o tym podobnie. Jedną z nich jest dr Marcin Masny, który zaproponował zgromadzenie się wokół niewielu (...)

Zobacz pełny wpis »
Siedemset lat temu szczury opanowały Hameln, małe miasteczko w niemieckiej Saksonii. Sprawa była poważna. Z plagą szczurów nie poradziły sobie ani koty, które zmuszone były wynieść się z miasta, ani trucizna, ani klasyczni spece od deratyzacji. Gryzonie stały się władcami miasta. Mieszkańcy bali się jeść, żeby w talerzu nie znaleźć szczura, bali się spać, bo bali się (...)

Zobacz pełny wpis »
Kończy się listopad, tradycyjny miesiąc, w którym wspominamy zmarłych. Według danych GUS, po październiku, to kolejny miesiąc z niepokojącym wzrostem zgonów w Polsce. Dane codziennie podawane przez rządowe agencje jasno wskazują na fakt, że osoby te nie zmarły na modnego wirusa, chociaż to rządowe restrykcje wymuszane przy okazji gry w berka z wirusem doprowadziły do (...)

Zobacz pełny wpis »
Pan Zdrowie zapytał: zdarzyło ci się stać pod wodospadem, woda leci na głowę, zalewa uszy i oczy, wdziera się do nosa, uderza z impetem w czaszkę, z hukiem odbija się od skały, na której stoisz? A może taki wodospad lub kaskada na basenie? Działa podobnie. Nie sposób opanować zalewającego cię żywiołu, póki stoisz pod spadającym ogromem wody. Robisz krok do tyłu (...)

Zobacz pełny wpis »
Pan Zdrowie obejrzał kolejny wywiad, który udzielił filozof profesor Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz. Tym razem rozmowa odbyła się na jutubowym kanale Mediów Narodowych. Tytuł wywiadu: "Zniewalająca pandemia". Prof. Włodzimierz Korab-Karpowicz w MN! Wywiad można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=TLZzkTUJq2s Pan Zdrowie stoi na stanowisku, (...)

Zobacz pełny wpis »